Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációs vérzés....

Erős menstruációs vérzés. Mennyi az a mennyiség, ami még normális?

Figyelt kérdés

Nagyon erős vérzésem van a kb. 2. és 3. napon. Éjszaka fel kell kelnem egy Always Night betét és egy maxi OB ellenére, különben átázok.

Az orvosomnak mondtam, nem különösen reagált rá, azt mondta normális.

Cytológiám viszont (kb másfél hónapja) P3-as lett.(HPV gyanú van a papírra írva.) Kaptam rá antibiotikumot, be is szedtem mind. Orvos szerint vagy P2 lesz köv. vizsgálatnál (kb. 1,5 hó múlva), vagy ha nem, kisebb műtéttel kimetszenek a méhemből egy darabot.

Nagyon félek, bár az orvos szerint nem kell.

Lehet összefüggés a sok vérzés és a P3-as cyto között?

Azóta h. beszedtem a gyógyszert, már megjött, de nem változott semmi, ugyanolyan erős. MOst akkor tuti a műtét?



#erős vérzés #P3 cytológia
2012. máj. 31. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy másik nőgyógyászt is! Mi az, h a méhedből egy darabot? Erre nem kérdeztél rá?
2012. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én úgy tudom, hogy lesz egy kolposzkópiás vizsgálat, ahol a doki meg tudja különböztetni a normálisnak látszó szövetet az abnormálistól

szóval az abnormálisat eltávolítja

2012. máj. 31. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Találtam egy videót a P3-as citológiával kapcsolatban, nézd meg: [link]

Szerintem a vérzéssel nem függ össze. A videó szerint a P3-as citológia pozitív HPV-vel mindenképp műtét. De ehhez nem elég a gyanú, pontos teszt is kell + kolposzkópia.

2012. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem a tampon nagyon egészségtelen!!!
2012. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a méhedből, szerintem, hanem a méhnyakból!
2012. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, valszínű a méhnyakból


a tampon sztem is egészségtelen, de anélkül?!

betét + tamponnal is meggondolom az erős napokon, hova mennjek, v. hova inkább ne, mert mondjuk kb. két órán keresztül nem tudok wc-re menni...

2012. máj. 31. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!