Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpeszem van. Többi...

Nemi herpeszem van. Többi lent Mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés
2 napja borotválás után azt vettem észre, hogy kipattogtam ott lent, de mégsem úgy mint szoktam. Később kiderült (mert nem múltak el a "pattanások") hogy nemi herpeszem van, utána is olvasgattam. Először van ilyen fertőzésem, a barátomnak a száján volt herpesz és amikor kielégített szájjal akkor kaphattam el. Nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudom mit tegyek vele. Elmúlik magától? Orvosnál még nem voltam, de mindenképp fontos hogy elmenjek vagy meggyógyul így is? És az normális hogy van ahol több is kijön másnapra? Nagyon szépen kérem, akinek már volt ilyen baja vagy esetleg tudna nekem segíteni az írjon! Előre is köszönöm szépen! 17L
2012. máj. 31. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szia,menj el a patikaba,és vegyél telviran krémet vagy más herpeszre való krémet.plussz a nemi beteg gondozoba is el kellene menned,vagy nögyogyászhoz,aki ir fel neked telviran gyógyszert!
2012. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze hogy több jön ki mivel ez fertöző.egyszer én is ugyanigy kaptam el,és a nögyogyász meg nem ismerte fel hogy herpesz,félre kezelt,és egy hetig infuzion feküdtem a korhazban.a nőgyogyásznak meg mondd meg hogy herpeszes volt a baratod szája,nem tudtad h elkaphatod.
2012. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Nőgyógyászhoz a hétvégén nem tudok elmenni, nem is leszek itthon. szóval amíg nem kezelem addig csak több herpesz lesz?
2012. máj. 31. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezni sem kellene, hogy elmenj-e orvoshoz, ennek természetesnek kellene lenni számodra.
2012. jún. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz, ez nem játék! Nem tudom, milyen programod van a hétvégén, de szerintem az egészséged fontosabb!
2012. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!