Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatom a régebben...

Használhatom a régebben felírt hüvelytablettát orvos utasítása nélkül? Lent.

Figyelt kérdés
A Nőgyógyászom max. 1 éve fel írt egy gyógyszert, alkalmaztam is de nem volt hatása. A maradék 5-öt elhasználhatom? Vagy nem ajánlott?

2012. jún. 1. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
NEM!!!! Nem is biztos, hogy ugyanaz a bajod ami akkor volt, amikor ezt a hüvelytablettát kaptad. Márpedig így sokkal rosszabbat csinálsz magadnak, ha olyan gyógyszert alkalmazol, ami nem a mostani bajodra jó!
2012. jún. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha akkor sem használt?....
2012. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi.
2012. jún. 2. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
egy próbát megér..nagy bajod nem lesz tőlle..én is tegnap este raktam fel és semmi bajom nem volt szépen kitisztultam meg minden orvoshoz se mentem vele..nem kell minden hülyeséggel orvoshoz szaldgálni..meghalni ugysem fogsz tőle..max ha kárt okoz akkor ellehet menni a nőgyógyászhoz..de nekem se lett semmi bajom..!!! :) remélem segíthettem!
2012. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!