Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy eltolódjon a menstruációm vagy, hogy előbb jöjjön meg?

Figyelt kérdés
Ha rossz a kategória akkor bocsi. Na szóval Augusztus 27-től 30-ig lesz a gólyatáborom.Nagyon szeretnék elmenni mert ez lesz az első benyomás , meg tökre gáz lenne hogyha csak én nem mennék. Tényleg nagyon szeretnék ott lenni ,csakhogy ilyen tájban szokott megjönni. Mivel tóparton leszünk fürödni is szeretnék meg kényelmesen lenni.A kényelmes alatt azt értem ,hogy nyugodtan vehetek fel bármit mert nincs a bugyimban a betét és nem érzem magamat kényelmetlenül vagy ha esetleg tampont használnék akkor is cserélgessem meg ha rosszul helyeztem be áá ,nem szeretném :( Januárban 23.-án ,februárban 22-én,márciusban 23.-án ,áprilisban 27.-én,májusban pedig 25.-én jött meg. Kiszámoltam ,hogy körülbelül mikor kéne megjönnie de ha még szerencsés vagyok és megjön 22-én akkor is öt nap minimum vérzek és pont a kirándulás napjára fejeződne be a ciklus. Ennek örülnék a legjobban de komolyan.Most még Június és Július lesz a döntő.Most azt gondolhatjátok ,hogy ó nem halsz bele a tamponba ,meg észre se veszed ,hogy ott van. De, észreveszem és kényelmetlen.Azt szeretném ha nem lenne meg a tábor alatt. Tudok bármit tenni vagy csak reménykedjek? Ahh lány problémák :(( xd
2012. jún. 2. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szednél fogamzásgátlót, akkor azzal tudnád csúsztatni, de ha nem szedsz, akkor nem igazán tehetsz mást, mint reménykedsz.

Egyébként még régebben hallottam, hogy a cickafarkfű teával meg lehet kavarni a ciklust, de azért kár, nem ér annyit, főleg ha rendszeres és szépen beállt ciklusaid vannak.

2012. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor értitek meg, hogy nem a menstruációnak kell alkalmazkodni hozzátok, hanem nektek a menstruációhoz?
2012. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én megértem. Nem is akarom felbolygatni a "természetet",de tudod vannak egyszer adandó alkalmak és bánnám ha ezt kihagynám.Ha megjön akkor is elmegyek ,de nem lesz felhőtlen. A másik kommentelőnek pedig köszönöm szépen ! Valószínűleg maradok a reménykedésnél :D
2012. jún. 2. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer 1. Nappal sikerült elörehoznomúgy hogy vérzés előtt egy héttel minden nap jó sokáig nagyon forró fürdőben ültem. Próbáld ki a legközelebbi alkalommal hogy még jó előre zavard össze a ciklust és tudd hogy mire számíts. Ha nem sikerül akkor augusztusban a vérzésed 2. napján- ne az elsőb- igyâl meg 1 pohar vorosbort amibe sok alkohl van vagy 1-2 kupica pálinkát. Azok meghajtják es hamarabb tul leszel tajta. De előbb mindegyik javaslatomat beszéld meg anyukáddal, akármilyen kellemetlen téma
2012. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tampont csak a legszükségesebb esetben használj, mert az a vér, amit nem tud felszívni, csak pang a hüvelyedben, és emiatt elszaporodnak a baktériumok, és fertőzéseket okozhatnak.


Kényelem vagy egészség? Neked kell eldöntened, de tudd, mi forog kockán....

2012. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
14 vagyok. Ittam már alkoholt de szerintem hanyagoljuk :) A fürdőt kipróbálom még van 2 hónapom próbálkozni. Az utolsó kommentelőnek meg annyit ,hogy tamponnal nem is szívesen mennék be úgymond "koszos" vízbe , mert azért a balcsi természetes víz és halak is vannak benne. Beszéltem már anyummal de nem volt semmi ötlete ,hogy hogyan lehetne előrehozni. Valószínűleg nem fogok fürdeni ha az egész tábor alatt meg lesz.
2012. jún. 8. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!