Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tripperem van? Kit pereljek be?

Tripperem van? Kit pereljek be?

Figyelt kérdés
Egyik nap hirtelen bevéreztem és olyan görcsölèsem volt bevittek a korhàzba. Kiderült pete vezeték gyulladàsom van. infuzioztak 4 napig. hazajöttem rà 4 napra szoltak hogy Tripperem van. mèg kapnom kell egy szurit és vége. Nem voltam azota senkivel csak egyszer baràtnömmrl ös a pasijàval de ott mindent csak gumival! Felhivtak 1honapra a kezelés utàn hogy még menjek 1kezelésre vissza!!! Senki nem mondta hogy 2kezelés van! A màsik nem kaptam ambullans lapot hogy nekem mi volt a bajom, semmit se. A barätnöm felhivta öket hogy bepereljük a korhàzat mert: -1)Semmi papirt nem adtak. 2)azt mondtàk egy szuri és vége- még aznap este hivtak hogy félreértés történt nem kell mennem. MOST MI VAN????

2012. jún. 4. 03:35
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Most az van, hogy örülj, hogy meggyógyítottak, és ne perelgess. Kinek használsz vele?. Inkább gondolkozz el, hol hibáztál.
2012. jún. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Papirt szeretnél arról, hogy neked trippered volt?
2012. jún. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
perelni perelhetsz,de ezek az indokok a bíróságon nem fognak megállni és fizetheted a perköltséget
2012. jún. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
"Nem voltam azota senkivel csak egyszer baràtnömmrl ös a pasijàval de ott mindent csak gumival! " Kivel voltál? Miért akarsz perelni? Be akarod perelni a kórházat, ahol meggyógyítottak? Azért akarsz perelni,mert két injekció volt, nem csak egy? Elég érdekesen gondolkozol. Pereld azt akitől elkaptad! Ha már mindenképpen perelni akarsz!
2012. jún. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Anyádat pereld, hogy ilyen idiótát szült.
2012. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pff... PONT EZ AZ HOGY NEM GYOGYITOTTAK MEG!!!!!! SENKI NEM ÉRTI MOST MEG HAGYNÀK HOGY BETEG MARADJAK MERT NEM AKARNAK HIRNEVET A KORHÀZNAK!!! NAGYON ISMERT KORHÀZROL VAN SZO!!!!! MIVAN HA NEM IS TUDOK ROLLA HOGY NEM GYOGYITOTTAK MEG ÉS MEGFERTÖZÖK MÀST IS????
2012. jún. 5. 01:37
 7/9 Flector 67 ***** válasza:
100%
Menj el vérvételre és vizsgáltasd ki magad. Egyébként meg max a te hírnevedet rontaná a betegség, de írásodból ítélve, már nincs hova.
2012. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tripperre van mikor egyszeri szuri eleg attol fugg mekkora az adag.

Inkabb irj egy korlevelet az osszes szexualis partnerednek az elmult 2-3 evben mert barkitol elkaphattad gumi ide vagy oda.A trippr lassan lappang benned.

2012. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

jo olvasast ovszer nem mindig ved ellene

2012. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!