Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a vélemény a Lbresse betétről?

Mi a vélemény a Lbresse betétről?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 13:27
 1/9 A kérdező kommentje:
*Libresse (bocsi)
2012. jún. 4. 13:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint Always párti vagyok. A Libresse nekem mindig elmozdult, nem tapadt olyan jól.
2012. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem milyen betétet ajánlasz még az alwayson kívül?
2012. jún. 4. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Libresse párti is vagyok. Nekem pont hogy az Always mozdul el,ázik át és dörzsöl ki. De ajánlhatom még a Naturellát és a Carefree-t. :)
2012. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jún. 4. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, csak szoros bugyi kell hozzá, mert másképp mikor telik meg, akkor nagyon érzem, hogy ott van. De tényleg jó. Én még a bellát szeretem nagyon, egy kicsivel jobban, mint a libresse-t, mert olcsóbb, és szinte ugyanolyan.
2012. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 harisnyababee ***** válasza:
Én is Libresse párti vok, csak azt használom, semmi problémám nem volt még vele.
2012. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és az lenne még a kérdésem hogy a kék csomagolású egészségügyi Libresse betét mekkora?, úgyértem hogy milyen hosszú?
2012. jún. 9. 18:56
 9/9 anonim ***** válasza:
A sötét kék? Vagyis az éjszakai? Az azt hiszem 320 cm, a zöldes-kék pedig 265 cm. Itt részletes bemutatást kapsz: [link] :)
2012. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!