Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mindig más méretű a mellem?

Miért mindig más méretű a mellem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és most nő valszeg, de még nagyon pici,, szinte nincs is. Néha picit nagyobb, és kezdek örülni, hogy úgy is marad, de eltelik két nap, és azt veszem észre, hogy megint kicsi. Ez miért van? Mikor "áll már be"? Normális ez?

2012. jún. 4. 15:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*más
2012. jún. 4. 15:08
 2/11 anonim ***** válasza:
Türelem rózsát terem. Hová sietsz ez a folyamat nem egy lóverseny.
2012. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden szervezet más és más tempóban fejlődik. Eljön az az idő is, amikor a te melled is fejlődésnek indul. Hordj olyan ruhákat, aminek a mell részén zsebek vannak, és húzd ki magad.
2012. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jaj, nekem nem azzal van bajom, h kicsi. Várok én türelemmel :) csak nem tudom, hogy ez normális-e. Hogy két napig ilyen, két napig olyan...
2012. jún. 4. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, nem váladékozik, akkor semmi baj nincs a melleddel. A mérete miatt se aggódj, mert még évekig nőhetnek a cicijeid, és egyébként is kis mellel is lehetsz nagyon szép.
2012. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A ciklusod bizonyos napjain (ovuláció környékén illetve menszesz előtt, alatt) átmenetileg megduzzadhatnak a melleid a hormonok hatására, s ettől optikailag nagyobbnak tűnnek.

Ez teljesen természetes jelenség.

2012. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. egyébként még nem menstruálok, amit szintén nem értek. ennyi idős korban már kéne, nem?
2012. jún. 4. 16:01
 8/11 anonim ***** válasza:
16 éves korodig nem baj ha nem menstruálsz, viszont ha addig sem jön meg, akkor kell orvoshoz menni!
2012. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. de akkor most, ha nincs még menstruáció, normális ez a "néha kicsi néha nagyobb mell" dolog?:///
2012. jún. 4. 16:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze. A hormonjaid még kicsit össze vannak zavarodva. Lehet, hogy hamarosan már menstruálni is fogsz.
2012. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!