Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön a puncimból kocsonya...

Miért jön a puncimból kocsonya szerű anyag?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete vettem észre hogy ilyen nyúlós kocsonya szerű anyag jön ki a puncimból ...ez mitől lehet?? Segítsetek. Kezdek félni hogy valami nyavaja..
2012. jún. 5. 13:13
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Az eredetire már sikerült választ találnom.. és a szakmám jövőre lesz meg :)
2012. jún. 8. 15:33
 42/47 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy megoldódott a nőgyógyászati problémád.


A szülést és körülményeit pedig jól gondold át,mert ha nem vagytok házasok az apával,apasági vizsgálat és egyéb hercehurca kell,hogy a nevére vehesse.

Azt is számold bele a gyerekvállalásba,hogy GYED-et csak úgy kapsz,ha a szülést megelőző 2 évben legalább fél évet dolgoztál (bejelentett munkaviszony).

A szüleid mit szólnának ha terhes lennél?vagy támogatják az ötleted?

2012. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Anya meg értené mert ő is 16 évesen szült engem.. persze nem örülne de nem is dobna ki otthonról.. és anyagilag is jól állunk szóval nem lenne gond ha véletlen teherbe esnék.. de nem szeretnék..csak ha jön akkor jön
2012. jún. 8. 15:59
 44/47 anonim ***** válasza:
Azért vigyázzatok szerintem!Élvezd ki a fiatalságod:)
2012. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te cigány vagy!
2012. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
0%
ennyi idiota embert !! minek foglalkoztok vele ? ti nevelitek a gyereket ?? am ha tett egy kérdést akkor miért nem arra válaszoltok ?? senkinek sem esne jól ha ugy cigányozzna valaki meg ilyenek..
2014. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Nahat te kerdezo szornyen buta vagy... fejemet ra hogy cigany vagy, azoknak van ilyen felfogasuk..!!!
2018. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!