Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukam nagyon haragszik...

Maddam kérdése:

Anyukam nagyon haragszik szerintetek?

Figyelt kérdés
Man 1 eve meg van a menstruaciom es nem szoltam neki de ma eszrevette mert a nugyim atazot adot betetet. es most var mi lesz de am szerintetek haragszik nagyon hogy nem mondjat el neki?? De lecci ne serto valaszokat :) koszy :)
2012. jún. 5. 21:53
 1/7 anonim válasza:
miért haragudna?
2012. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
94%
Igen, mert nem mondtad el neki és nem tudsz írni sem. Bocsesz, ezt nem sértésből mondom, de téll. nagyon szarul írsz :S
2012. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy haragszik...szerintem azt érzi, hogy nem bízol benne eléggé, mert nem mondtad el neki.
2012. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 magyar vagyok 2 kulfoldon vaok es nincs ekezet !
2012. jún. 5. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha azért haragszik, mert nem mondtad el neki, hogy menstruálsz, akkor igaza van. Rosszul esik neki, hogy nem bízol benne.
2012. jún. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és ha azt modnanád hogy most jött meg? csak nem mertél szólni?
2012. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos rosszul esik neki valamilyen szinten, hogy nem mondtad el neki. Hiszen ezzel azt érezteted vele, hogy nem bízol meg benne eléggé. Szerintem üljetek le beszélni és mond el neki, hogy miért nem szóltál róla. Törekedj rá, hogy ne legyen bántó vagy sértő a mondanivalód pl. Anya, azért nem mondtam el, hogy rég menstruálok már, mert úgy érzem, hogy ez egyrészt magánügy, másrészt meg annyira természetes, hogy felesleges bejelenteni. Azt se jelentem be, ha reggel felébredek. Vagy vmi ilyesmi. Egyébként a helyesírásod nem függ össze az ékezettel. Attól még nyilván le tudod ezeket a szavakt írni: Legyszives, adott, amúgy stb.
2012. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!