Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok es egyáltalán...

13 éves vagyok es egyáltalán nem nő a cicim. Meg azt se érzem hogy fáj. Az Osztálytársaimnak (lányoknak) már van cicijük. Úgy érzem le vagyok maradva. Mit tegyek h nőjön? 13/L

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Ez genetika.

Lehet később fog nőni,de nagy lesz. :)

2012. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval:semmit. 13évesen nincs cicid szerintem az nem gáz.Ha 16-17 évesen nem lesz akkor majd aggódhatsz.Nyugi nem vagy lemaradva,csak lehet hogy későn érő típus vagy, de idővel megnő magától
2012. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Már annyiszor elmondtam, de elmondom még egyszer.

Minden szervezet más, és más tempóban fejlődik. Eljön az az idő is, amikor a te melled is fejlődésnek indul. Egyelőre hordjál mellényt, és olyan felsőket, aminek a mell részén zsebek vannak.

2012. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezd meg anyukádat, ő már tudja a titkot.
2012. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Én is nagyon sokat aggódtam ezen régen.:) De most már csak mosolygok rajta. Én is később érő típus voltam, mint osztálytársaim. Viszont nekem jött meg az elsők között az osztályban, tehát ebben nem éreztem 'lemaradva' magam. Lehet, neked is így lesz. De ha nem, akkor se aggódj, tudom, hogy idegesítő, de hidd el nőni fog, nem kell siettetni (sajnos nem is lehet).
2012. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kis drága :) fog nőni, nem vagy lemaradva, nekem 15 évesen kezdett el nőni és elég nagyok lettek. Nyugodj meg, ez természetes dolog, hogy még nem nő. Türelem cicit terem :)
2012. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kedves 2. 16:15-s válaszoló!Megkerdeznem anyumat de ő már 6 éve sajnos meghalt, de semmi gond hisz ezt nem tudhattad.
2012. jún. 6. 16:28
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, akkor itt vagyunk neked mi.

Amit itt irnak a többiek, nincs módszer és ne is akard gyorsitani, mert ha lehetne a végére biztos nem lenne olyan szép.

A szervezeted meg fogja oldani, csak ki kell várnod a sorodat. Türelem és nincs semmi szégyelnivaló a dologban, ez nem verseny.

2012. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy más lánynak mekkora a cicije, mert még Neked is bőven nőhet és egyébként is, mindenki más ütemben fejlődik.
2012. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

Kenyegessed árokírral, és megnyől.

Babi néne

2012. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!