Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cicafark-palástfű tea...

A cicafark-palástfű tea (3-szor egy nap,1-1 teáskanál fű leforrázva) vajon mennyi idő alatt eredményez peteérést és menstruációt?

Figyelt kérdés
Egy éve hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta négyszer volt magától vérzésem. (Legutóbb áprilisban.) Túl vagyok a nőgyógyászati és az endokrin kivizsgáláson, minden hormonom (prolaktin, tesztoszteron, pajzsmirigy, inzulin, stb.)határértéken belüli, de a ciklusom nem működik. Norcoluttal-Clostyval még a fogamzásgátló előtt csináltak nekem vérzést, de az csak akkor volt, amikor szedtem, a következő ciklusban megint nem jött meg, ezért szeretnék inkább természete módszerhez nyúlni. (24 éves vagyok.)
2009. júl. 3. 08:45
 1/2 anonim válasza:

1 literrel iszok meg, két napig és a harmadikon már megjön a mensi

szal nekem összvissz 2 liter kell hozzá és két nap

2009. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösznöm, hogy válaszoltál! 8. napja iszom, még nem jött meg.Néha viszont görcsöl a hasam, ma volt kicsit erősebb görcs is, azt hittem, hogy megjön, de nem. Hát, remélem, előbb-utóbb eredményes lesz a teakúra...
2009. júl. 9. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!