Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadin kúp használata után,...

Betadin kúp használata után, magától is visszaál a normál hüvelyflóra? Vagy muszály utána mást is használni?

Figyelt kérdés

Milyen az amikor a Betadin "kiírotta" a jó bacikat is? Viszket, vagy csíp?

Vagy miből tudom, hogy "elromlott" a hüvelyflórám a kúptól? Ha csíp is tovább kell használni?

Rákszűréskor gyulladást találtak, és erre kaptam ezt a kúpot! 10 napig kell használni!

Köszi ha írtok!


2012. jún. 10. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy néhány nap vagy akár egy hét után újra visszafertőződsz.
2012. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használata után érdemes besegíteni a hüvelyflórának kefirrel.
2012. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Visszafertőződsz" - nem fertőzésem van, vagy legalábbis nem viszkedős fertőzésem! Valamilyen gyulladásra kaptam ezt, -rákszűrésen keresztül derült rá fény - semmilyen panaszom nem volt amúgy!

A Betadin kúptól nem fogok viszketni egy idő után? 10 napig kell használni..

Köszönöm, hogy írtatok, és ha még írtok!!

2012. jún. 10. 19:17
 4/6 A kérdező kommentje:

Az viszkétessel, csípéssel jár ha felborult a hüvelyflórám?


Bocsi a talán hülye kérdésekért de még nem volt szerencsére ilyesmi problémám...

2012. jún. 10. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, járhat viszketéssel és csípéssel, mivel legyengült a hüvelyflóra és könnyen okozhat galibát egy kósza baci is.
2012. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MuszáJ
2012. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!