Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion-d használatánál miért...

Mara Acoma kérdése:

Klion-d használatánál miért nem lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Ezt nem írják sehol... Kaptam valami bacira, de közben babagyártásban vagyunk és pont peteérésem lenne egy hét múlva, de a kúp 10napos... Szerintetek az az egy nap nem gond, ha szeretkezünk?

2012. jún. 10. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Bakteriális fertőzésed van. Ha szexelsz, a fertőzés feljebb kerül, akár a méhedet is eléri. Úgy pedig nem kellene teherbe esni.
2012. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pedig ha van valamilyen fertőzés, akkor jobb ha tartózkodsz a nemi élettől.

A terhességet is veszélyeztetheti, ha a Klion kúra nem hatékony és marad a "valami baci". (Imádom a pontos kérdésfeltevést.)

2012. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. De ez már nem mostani ,,valami baci,, (nem mondta a doki, hogy milyen. Annyi áll a papíron, hogy baktérium), a meddőségi vizsgálat miatt volt mindenféle vérvétel, hormon, kenet stb vizsgálat és itt jött ki. Tehát az is lehet, hogy már hónapok óta bennem van, csak nem tudtam róla, mert nincs semmi tünetem. De ha kimarad ez a hónap, akkor feleslegesen szedem a peteérésre a cuccost, iszom a teát, hőmérőzök stb?
2012. jún. 10. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Lássuk a lehetőségeket:

1. Teszel a javaslatra és szexelsz. Teherbe esel, aztán elvetélsz, mert a fertőzésben bizony benne van a lehetősége.

2. Kivárod azt a néhány napot és utána tovább próbálkozol.

2012. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, kérlek.

Amíg ki nem kezeled magad, addig feleslegesen szexelsz. Ha nem vagy tökéletesen egészséges odalent, akkor még ha összejönne is a gyerek, sokkal nagyobb az esélye, hogy elmegy.

2012. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oksa:) Hát akkor ez a hónap kimarad. Köszi szépen a válaszokat:)
2012. jún. 10. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy a párodat is megfertőzöd, ő pedig vissza téged. Ha bármilyen fertőzés van, TILOS a nemi élet! Ez annyira alap, hogy már általános iskola 6. osztályában elmondjuk a gyerekeknek..
2012. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!