Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinél okozott a stressz...

Kinél okozott a stressz hajhullást? Amikor változtattatok az életmódotokon, és kevésbé voltatok stresszesek, elmúlt a hajhullás?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mitől lehet a hajhullásom, már csak erre tudok gyanakodni.

2012. jún. 10. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, én kb. 15 éve kaptam egy durva sokkot, és utána másnap gyakorlatilag egyszerre kihullott a hajam egyharmada! Utána még évekig hullott folyamatosan, csoda hogy még egyáltalán van... Kipróbáltam sok mindent, de csak akkor szünt meg amikor beletörődtem, és többet nem idegeskedtem miatta. Plusz elkezdtem szedni egy szert, azóta a normális szintre csökkent a hajhullásom, sőt elkezdtek kinőni ilyen kis babahajszálak!
2012. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt a stresszre fogod vizsgáltasd ki magad. Velem is volt ilyen, aztán kiderült, hogy hajlamom van pajzsmirigy problémákra és a stressztől elkezdett sorvadni, azért hullott a hajam. Szóval jobb mindig a dolgok mögé nézni.
2012. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de te kinél vizsgáltattad ki magad? tudom hülye kérdés, de borzasztó háziorvosom van, egyáltalán nem foglalkozik vele. egy általános vérvizsgálatból kiderült nálad hogy hajlamos vagy rá?

Köszönöm a válaszaitokat.

2012. jún. 10. 15:16
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon sok vizsgálatom voltam már, és az orvosok nem foglalkoztak velem, csak majd akkor ha már kihullik az összes, addig meg csak annyit mondtak, h mindenkinél van egy kis hajhullás, de basszus ez már rég túl van az egészséges határon. Az mondjuk biztos, h stresszes az életmódom, de a közeljövőben talán jobb lesz majd a helyzet.....
2012. jún. 10. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!