Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Le lehet-e szedni otthon " a...

Le lehet-e szedni otthon " a grízt" a puncimról? Tanácsok?

Figyelt kérdés
A puncimon már kiskorom óta volt egy ilyen kis pötty ,azthiszem gírznek szokták nevezni , pár évvel ezelőtt eltűnt(sztem levágtam borotvával vagy nemtudom) ,de most ujra visszajött. Leszedhetem magamnak? Volt egy ilyen a belső combomon is és azt bőrgyógyász elkötötte majd leszáradt. De ezzel nem akarok a bőrgyógyászhoz menni. Amúgy az egyik nagy jkmon van és nem szívesen mutogatnám a b,gyógyásznk ,mert szégyellős vagyok?17 lány
2012. jún. 10. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam, hogy gríz van a puncin.
2012. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem azok valami mirigyek, és nem kell őket leszedni, de ha le is kellene, akkor azt csak orvos csinálhatná!
2012. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a nap idióta kérdése...
2012. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Kiskorodban látta orvos ezt a "grízt" a puncidon?
2012. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem,de ez csak ilyen apró bőrkinövés. !
2012. jún. 10. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért jobb lenne ha látná orvos, mert látatlanban nem lehet semmi biztosat mondani. Megint az első voltam.
2012. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nőgyógyásznak mutasd!


Az is lehet, hogy vírusos szemölcs (=bőrszínű kinövés).

Ha azt leborotválod, akkor nagyobb az esély arra, hogy elterjedjen.

2012. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem szabad addig hozzányúlni, amíg nem látott orvos. Egyáltalán nem biztos, hogy "gríz". Ha szemölcs, ahogy korábban írták, veszélyes lehet, ha hozzányúlsz. Mindenki szégyenlős, de vannak dolgok, amikor orvos kell. Menj el nőgyógyászhoz először.
2012. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
figyelj ha küldessz képet akkor megnézném :DD
2012. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!