Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek el orvoshoz? Mi lehet ez?!

Menjek el orvoshoz? Mi lehet ez?!

Figyelt kérdés
Tegnap a barátommal elvesztettem a szüzességem.Nem volt semmi vérzés se fájdalom. Könnyen ment minden. Ma viszont észrevettem,hogy ilyen barnás vérszerű anyag távozott belőlem. Olyan mint az alvadt vér. De ez barna. Fogalmam sincs mi ez hasonló menstruációk végén szokott lenni. Ez jelent valamit?

2012. jún. 10. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínű most távozott belőled a vér,amikor elvesztetted a szüzességed,vagy felsérthetett belül...

Felsértés nálam is előfordult,akkor nekem is volt ilyen..

2012. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor terhesség nem jöhet szóba?:)
2012. jún. 10. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:

De, ha nem védekeztetek vagy nem megfelelően védekeztetek!


Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

2012. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már elmúlt a vérzés. Hát a védekezés része naggyából kimaradt. De ez szombaton történt.
2012. jún. 11. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Ha nem akarsz magadnak bajt, akkor még beveheted a 72 órás sürgősségi fogamzásgátlót.

2012. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a barnázás még nem lehet a terhesség jele, beágyazódási barnázás csak később szokott jelentkezni.

Szóval ettől függetlenül lehetsz terhes, főleg ha nem is védekeztetek.

2012. jún. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából annyi volt,hogy kivette mielött elment.De azt tudom,hogy az előváladék is tartalmaz spermiumokat.
2012. jún. 11. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz...
2012. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!