Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csőmellem lenne? És változhat...

Csőmellem lenne? És változhat még? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Nemrég lettem 14, és lenne egy (számomra) jó nagy problémám...

A mellem nagyon hasonlóan néz ki, mint ez, csak...

[link]


...a mellbimbóm ilyen:

[link]


Nem mindig ilyen, mert ha pl. kiráz a hideg, vagy fázok, akkor normális lesz, és látszódni fog. Igazából olyankor semmi bajom a cicijeimmel, csak ha megváltozik a mellbimbóm. Mert akkor (főleg oldalról nézve) teljesen hegyes, és szerintem undorító.

Kb. 9-10 évesen kezdett el nőni, azaz már 4 éve. De olyan 12 éves koromban megállt a növekedésben. Manapság már nem is fáj. Persze ha erősen megnyomom, akkor nyilván érzem, de egyébként már nem olyan érzékeny, mint régen. A legtöbb honlapon azt írják, hogy a mell 2-3 év alatt eléri végleges formáját. :(

Oldalról nézve hasonló, mint a 2. képen (csak a furi mellbimbómmal képzeljétek el)

[link]



Lehet még nekem ilyen mellem? Nagyon örülnék neki...

[link]


Egyébként anyukámnak teljesen normális, nagy melle van. A mellbimbója sem olyan, mint az enyém. És az egész családomban mindenkinek nagy és szép melle van... Csak én lennék ilyen szerencsétlen?!

Anyumnak pedig ilyesmi: [link]


Köszi a megértő válaszokat! :)



2012. jún. 10. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz 14 évesen nagyobb melleket? Nőni fog az még, ne idegeskedj.
2012. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Kislány a lecke kész van? Nehogy a utolsó héten kapj egy egyest! Inkább azzal foglalkozz!

Még fejlődésben van a tested, akár 18-20 éves korodig is változhat! Illetve ha majd valaha terhes leszel akkor is változni fog még!

2012. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy 12 éves korodban megállt, nem jelenti azt, hogy már nem is fogy változni.

Nekem is "szakaszosan" nőtt és még 21 éves koromban is változott, sőt most 27 évesen sem ugyanolyan, mint 6 éve. Azóta ugyan nem nőtt, de továbbformálódott.

És a terhesség, szoptatás is megváltoztathatja még.

2012. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja!.. és a hidegben, mindenkinek csúcsos lesz a mellbimbója.
2012. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*fogy helyett fog :)
2012. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ügyessen hirdetsz!
2012. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert még bőven változhat a melled mérete és formája, és felnőtt korodra Neked is szép gömbölyű cicijeid lesznek. :)
2012. jún. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden csak ízlés kérdése, szerintem még várj vele, mert változni fog, lehet előnyére. ha most "beavatkoznál" akkor az a növekedéseddel ki tudja majd milyen formát ad ki 20 éves korodra. A többit pm ben, ha gondolod.
2012. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!