Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan nők válaszát kérem,...

Olyan nők válaszát kérem, akik klimax mellett légszomj, hőhullám, gyomorideg és gyengeség jelentkezik?

Figyelt kérdés

Milyen gyógyszereket, homeopátiás szereket használnak. Jelenleg Maxi-klimet használok vagy gyógynövényes cseppjeim vannak, de azt még nem használtam. A Maxi-klim egy kicsit segített, de nem jelentősen. Esetleg valami tanácsokat szívesen fogadnék. Az összes tünet egész nap jelen van, de akkor erősebbek ha hirtelen időváltozás jön.

51 éves nő.



2012. jún. 10. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, segíteni én sem tudok, de ha kapsz valami jó tanácsot engedelmeddel én is hasznát veszem. Még a nappalok hagyján, de azok a borzalmas éjszakák... Meg ahogy mondod... a frontok. Néha könnyebb talán,aztán megint kezdődik. Talán nem tart már sokáig. Üdv.
2012. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segitett annak idején a reflexológia, elmentem egy szakemberhez, aki rendszeresen (kb havonta) megmaszirozta a lábamat, a megfelelö helyeket extra kezelte. Pár alkalom (nem emléksze, 3 vagy 4) után gyakorlatilag megszünt minden kellemetlen tünetem.

Sajnos már pár éve, és tudtommal már nem dolgozik az illetö, de biztos van másik hozzáértö ember is.

Minden jót mindkettötöknek.

2012. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kamilla és a hársfavirág tea rendszeres fogyasztása általános lazító hatású. A golgotavirág tabletták szintén csökkentik a feszültséget és a szorongást. A zabtartalmú ételek enyhén serkentik a szervezetet. A hőhullámokat szárcsagyökér nedvével gingszeng teával, vagy orbáncfűvel lehet elmulasztani. A hormonzavarokat barátcserjével kezelik. 3 csepp zsályaolajat tartalmazó, forró vízben elkevert kiskanálnyi méz lefekvés előtt elfogyasztva, mérsékli az éjszakai izzadást. Homeopátiás szerek közül a súlyos hőhullámok csökkentésére, a GLONOIN-ét,s a LACHESIS-t tartják a legjobbnak.
2012. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon ajanlom a mehpempöt,bar nekem nem ez volt a gond,hanem örült fajdalmas menzesz,azota,alig erzem ahogy elkezdtem hasznalni,es nagyon jo nyugtato,kb. 3 het utan hat.


[link]

2012. jún. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. jún. 12. 20:02
 6/7 omba ***** válasza:

Sziasztok, én pasi vagyok, semmi klimax, - bár a koromtól lehetne.

Fulladás, légszomj, pánik , - összefüstöltem egy kis hörgő szűkületet.

A Sedativ PC remekül segít.

Hátha nektek is!

2012. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Julcsi64 válasza:
Én ugyan nem vagyok ideges ha jön a banyaláz, de az egyik ismerősöm azt mondta, hogy mikor jön a hőhullám, akkor ölni tudna. A tünetek közül a fülzúgás és a hőhullám a legrosszabb. Én búzacsíra olaj kapszulát szedek a hőhullámra. Három napig 3x2-őt, majd 3x1-et és már csak 2x1-et. A hőhullámok nappal elmúltak, éjszaka egyszer-egyszer, de már nem izzadok le bokáig. A kapszula szedésének második napján érezni lehet a javulást. Próbáld ki, hátha a hőhullámok miatt vagy feszült, ideges.
2013. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!