Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most mi? (Kérdésed túl...

Ez most mi? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

15éves vagyok és sárga a folyásom.

most olvastam h a sima fehérfolyás átlátszó és szagtalan de az enyém mindig is sárga volt.

Amióta van. Sosem volt átlátszó mindig is halványsárga és nm büdös de nm is szagtalan...punci szagu:(

menstruációtól függetlenül kb mindennap jön ilyen a nunimból

beszéltem anyuval és kb 2éve(mikor ezaz egész folyás meg mentruálás elkezdődött)

volam dokniál mert h sárga ez a cucc. De nm mondta h bajom van meg ugye nm viszket meg semmi egyéb problémám nins csak betadinos vizzel le kellett törölnöm

de aztán abba hagytam

és tényleg mindig sárga.

de mondom azonkivül semmi bajom sincs nm viszketek nm vagyok piros semmi.

Valami bajom van?


2012. jún. 11. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Vett a doki hüvelykenetet?
2012. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen de nm volt semmi bajom...
2012. jún. 11. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak olyan szaga van, mint tisztán a puncidnak? Egyébként a puncidnak nincs furcsa illata? Első voltam.
2012. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom h milyen más puncija ugyhogy nm tudom mihez hasonlítani....szerintem nem furcsa.
2012. jún. 11. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj másik orvoshoz, és ő is vegyen hüvelykenetet, és ha ő sem talál semmit, akkor tényleg normális. Megint az első voltam.
2012. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bugyin, betéten besárgul, ez normális! Ha "frissen" megtörlöd, akkor kell tisztának lennie. 24N
2012. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utlsó ez igaz?

mert csak ott lesz színe egy idő után.

2012. jún. 12. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!