Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlotok terhesen?

Mit ajánlotok terhesen?

Figyelt kérdés
A héten megyünk üdülni.Párom már tavaly lefoglalta a helyet,így nem tudtuk vissza mondani, bár nem is igazán szeretnénk.A helyen nincs termálvíz,azonban a medencék melegített vízüek(30-37 Celsius fokosak).Volt már valaki hasonló helyzetben. Be lehet így a medencébe menni? Ki mivel védekezett a fertőzések ellen? Tampon,kúp,fürdésmentesség? Ki mit ajánl?

2012. jún. 11. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Meleg vízbe ne menj, méhösszehúzódásokat okozhat, ami tágíthatja a méhszájat, és koraszüléshez vezethet. Nekem az orvosom azt ajánlotta, hogy ne menjek ilyen jellegű fürdőkbe terhesség alatt. Szerintem nem ér annyit az egész, hogy kockáztasd a baba egészségét és épségét.
2012. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szerintem biztos lesz majd olyan, aki meg teljesen mást mond majd, mint én, na de csak egyszer kapjon el valaki terhesen bármilyen fertőzést, mindjárt óvatosabb lesz....
2012. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bambuszka32 ***** válasza:
Osztom az előttem szóló véleményét! Ne kockáztasd a babócád életét, egészségét egy kis dőzsizésért. Üdüljetek, kiránduljatok, masszíroztass, pedikűr-manikűr, kicsi napozgatás-kirándulás stb... Sokféle képen ki lehet kapcsolódni, a vizet hagyd ki kérlek!
2012. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!megfogadom a tanácsokat!
2012. jún. 12. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!