Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha tábprba...

Mit csináljak ha tábprba meglesz? Nektek már volt igy?

Figyelt kérdés
Nagyon félek://pont táborban lessz meg.......:((((És nekem mindig nagyon fáj:'(illetve éjszaka (éjszakai betéttel is) álltalában átázok,szerintetek hogy vészelhetném át??Szivesen meghalgatom,hogy ti hogyan vészeltétek át!!!!!????Válaszokat előre is köszi!!!:))
2012. jún. 12. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt már. Ráadásul egy elég kemény tábor volt, emiatt nem is nagyon tudtam gondolni rá, csak max arra, hogy mikor kell cserélni.

Nem tudom hogyan állsz hozzá a dologhoz, de én anno csak tamponnal tudtam átvészelni. Azelőtt nem voltam nagy tamponos, de nem lehetett másképpen megoldani az átázást és egyéb kényelmetlenséget.

2012. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát átérzem. volt már nekem is ilyen. ilyenkor rendes pizsama helyett mindig melegítőalsó viszek éjszakára, az is növeli a biztonságérzetet, meg hát a tampon. (az ugye már "belül" felszívja). de ha nem szoktál tampont használni akkor betét, csak gyakran cseréld, közvetlenül lefekvés alatt újat tegyél be. Én ilyenkor még arra szoktam figyelni, h ne mocorogjak nagyon éjjel. meg nem tudom erre mennyire van lehetőséged, de pl. az is segít, ha egy törülközőt raksz magad alá a lepedő fölé, h ha átáznál mégse a lepedő legyen véres, sokkal macerásabb cserélni, tisztítani... kellemetlen. a hasfájásra meg mindenképpen vigyél gyógyszert :)
2012. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány napos lesz az a tábor? Én éjjel fel szoktam kelni az első napokban egyszer olyan hajnali 1-2 körül cserélni, különben nekem is átázna. A fájdalom meg nekem olyan, hogy baromira görcsöl, alig bírom ki, de csak amíg arra figyelek. Ha beveszek egy fájdalomcsillapítót, aztán lekötöm magam valamivel, fel se tűnik, hogy fáj.
2012. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat!Egyébként 1 hetes. És a mosakodást,WC-zst hogyan oldottátok meg?mert amikor megvan sokkal gyakrabban kell pisilnem és hát nemnagyon szeretek idegen hejen wc-re jáni.......
2012. jún. 12. 19:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként tampont nem merek használni még csak 2 hónap múlva leszek 13,és még soha nem használtam tampont,és ugye hogyha ott lessz meg nem lenne tuljo valami idegen hejen legelösször használni tampont....://
2012. jún. 12. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen. Este törülközőt raktam a lepedő fölé, nappalra meg sok cseppes betétet és sokszor mentem mosdóba. Görcsök ellen meg csak a gyógyszer hatott kb háromnegyed óra múlva. Vigyél magaddal intim törlőkendőt, ha a WC nem lenne tiszta, meg legyen nálad gyógyszer:)

Jó táborozást:)

2012. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tényleg ne a táborban kezd a tamponozást. vagy még ha addig van egy ciklusod otthon próbálgasd, vagy hanyagold, de tényleg nem jó elsőként amúgy is kellemetlen, idegen környezetben ezzel szórkázni. akkor maradj a betétnél, és hát ja, ilyenkor többet jár az ember a mosdóba, de ez talán a legkevesebb, ne parázz rá, próbáld élvezni a tábort. :)
2012. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lesz ott más lány is gondolom, és biztos ők is fognak menstruálni. Nem kell ezt szégyellni.
2012. jún. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!Megpróbálok nem ezzel törődni!Mégegyszer köszi a nyugtatgatást,meg mindent!!!:))))Olyan jó hogy vannak ilyen kedves emberek!!!Sajnos ezt az osztálytársaimmal nemtudom megbeszélni,ugyanis még egyikőjüknek sem volt meg táborba.KÖSZI SZÉPEN!!!!:)))
2012. jún. 13. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!