Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Előfordult már veletek...

Lányok! Előfordult már veletek? Többi lent

Figyelt kérdés

Nos, a nemiszervem piros,és valamikor viszket és enyhe sárgás folyásom van.Mi okozhatta, esetleg gyógymód?

Nem voltam még senkivel.:)

16


2012. jún. 13. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Az orvos tud gyógymódot javasolni. Otthon nem szabad az ilyen gombás fertőzéseket kezelgetni, mert ha nem irtod ki teljesen, akkor újra és újra vissza fog térni és hosszú távon súlyosabb következményei is lehetnek.
2012. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szóval úgy gondolod ez gomba?:/

és a Canesten krém? Kombi. ezt az egyik bartátnőm javasolta,mert vele is megtörtént.:S

2012. jún. 13. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az első válaszolónak! Csak orvos ajánlhat gyógymódot miután megvizsgált, mert látatlanban nem lehet tudni, mi bajod van!
2012. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ne a barátnőd ajánlgasson gyógymódot, mert ha nem tudod mi okozza a panaszaid, sokkal nagyobb bajt csinálhatsz!
2012. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én magamnak szoktam kezelni Canestennel és elmúlik mindig. Oka lehet egy ilyen fertőzésnek a koszos kézzel való nyúlkálás, ujjazás.

Ha egy hétig minden tuslás után kened és nem múlik, én csak akkor mennék dokihoz.

2012. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!:)

naponta lehet 2x kenegetni?persze tusolás után.

2012. jún. 13. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:

"Én magamnak szoktam kezelni Canestennel és elmúlik mindig."


És ezek szerint mindig vissza is jön. Tehát ennyit érnek az otthoni módszerek. No comment.

2012. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Visszajön igen, ha megint szennyeződés kerül oda véletlenül..:)
2012. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Voltam vele orvosnál első alkalommal..csakhogy tisztázzuk. Egy elég jó nevű orvosnál mégpedig. Megnézte, megmondta h szennyeződés került oda, így vagy úgy, mondta hogy váltsak ki Canestent. Story vége.


Ahelyett h egymást marnátok,inkább a kérdezőnek segítenétek..

2012. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm !!:)
2012. jún. 13. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!