Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, ez lesz a 2....

12 éves vagyok, ez lesz a 2. menstruációm.9-ére vártam, de még mindig nem jött meg. Jövőhét pénteken Bulgáriába megyünk nyaralni, és félek hogy akkorra fog megjönni. Ilyenkor lehet egyáltalán valamit tenni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 17:43
 1/5 anonim válasza:
100%
Még be kell állnia.Nekem amikor elsőnek megjött utána 2 hónapot késett.
2012. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Semmit nem tudsz tenni. Neked kell alkalmazkodni a menstruációhoz. De mivel ez csak a második lenne, az is lehet, hogy kimarad egy pár hónap.
2012. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy pár hónapig normálisan jött meg, aztán kimaradt vagy fél év... Szóval nem feltétlenül fog pont a nyaraláson megjönni, simán lehet, hogy kimarad egy ideig.
2012. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban leet hogy nem akkor fog megjönni de ha mégis,akkor vigyél betétet(ha erős akkor vigyél éjszakait is),vigyél egy lepedőd vagy törcsit amit éjszaka magad alá teszel,hogy nehogy átázz,illetve intim törlőkendőt,és ha szokottfájni akkor gyógyszert.Sok sikert!Amigy nyugi nem lessz baj,nekem most lesz meg 10.-er és pont táborba leszek...://illetve egyszer már voltunk nyaralni amikorvpont megvolt,és végül semmi gonr nem lett!Sok sikert!!!!:)))Nyugi minden rendben lessz!:))

13l

2012. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon köszönöm a válaszokat! Nagyon megnyugodtam :) köszi mindenkinek :))
2012. jún. 13. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!