Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl korai orgazmus (női). Mit...

Túl korai orgazmus (női). Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

számtalan helyről hallom, hogy rengeteg nő társam nem tud orgazmust elérni. azonban nekem pont az ellenkezője a problémám! gyakran annyira felizgulok az előjáték során, hogy akár 2-10 perc alatt elérek a csúcsra.

sokan beszámonak arról, hogy egy szeretkezés alatt többször is képesek átélni a gyönyört, viszont - nem tudom más van e így vele - nem tudom folytatni az aktust az orgazmus után, egyszerűen elmúlik a vágy, és ezzel együtt a nedvességem is. egyszóval nyoma vész a kedvemnek.


ez gyakran nagyon kellemetlen, gondolom érthető, miért.

2 éve még nem állt fenn ez a probléma, akkor gyakran képesek voltunk 2 akár 3 órát is szeretkezni a párommal. (azóta is vele vagyok).

kérlek segítsetek! az is aggaszt, hogy míg más élvezi a szexet az orgazmus után is, én miért nem???? és persze annak koraisága is.



2012. jún. 13. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20
2012. jún. 13. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Barátnőm sem élvezi a sexet annyira, ha orgazmusa van, bár neki előtte "epizódjai" szoktak lenni, így kb fél óra.

Legyetek kreatívak, biztos sok olyan póz van, ahol ennyire nem intenzív az érzés.

2012. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajnos ez akkor van mindig igy, ha én vagyok felül.. és erröl a pózról nem szivesen mondanék le:)
2012. jún. 14. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Csináljátok máshogy, aztán majd csináljátok így is.

De amint látom, ez neked így teljesen rendben van, a barátodat elégítsd ki máshogy.

2012. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem a 2-10 perc teljesen normális. Igaz ritka de van olyan nő is aki akár 1 percen belül eléri az orgazmust. A nők többsége maszturbálás során 3-5 perc alatt képes elélvezni ha nem akarja tovább halogatni a dolgot. Amúgy ha elélvezés előtt picit megállsz a mozgással hagyod csillapodni picit az izgalmat, majd folytatod és ezt eljátszod 2-3 vagy több alkalommal még erősebb is lehet az orgazmusod.
2012. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én legutóbb lovagló pózban jártam így..eléggé fel voltam izgulva,aztán sajnos nem is bírtam sokáig, főleg hogy a párom is elkezdett mozogni, viszont sikerült egyszerre elélveznünk..mert neki is pont akkor jött a gyönyör..
2022. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Masztinál szokott még ilyen lenni..ha hason fekve csinálom. Ebben a testhelyzetben nem tudom kontrollálni a folyamatot, és megállni sem tudok, hogy elnyújtsam az időt az élvezésig. Többször próbáltam, nem sikerült. Ha viszont a hátamon fekve végzem..ott működik a kontroll, valószínűleg nem éri a csiklót olyan erős stimuláció, jobban el lehet húzni időben..
2022. dec. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És így hason fekve kb. 2-3 perc sajnos..alig hogy elkezdem,nem sokkal később már érzem hogy el fogok élvezni..és annyira jó hogy nem tudom visszatartani..pedig úgy 10 percig jó lenne elhúzni..de ha már jön az elkerülhetetlenségi szakasz akkor abból élvezés lesz ..és hát elég gyorsan jön ilyenkor ..van amikor csak a csiklómat ingerlem..de sokszor szétujjazom magam..attól függ..
2022. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!