Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki lehet mutatni, és ha igen,...

Ki lehet mutatni, és ha igen, hogy, és mennyibe kerül, hogy átesett-e valaki toxoplazmózis-on vagy hordozza-e a parazitát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtom szerint egyzserü vérvétellel meg lehet állapitani, terhesség esetén szokás is ilyet végezni.
2012. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak vérvétellel lehet. Én is 1 hónapja csináltattam.
2012. jún. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok ja és 4500-5500 ft körül van, ha magánúton csináltatod. Nekem a nőgyógy irta bele a vérvételbe, ugyhogy ingyen volt.
2012. jún. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
TErheseknek tehát ingyenes és automatikus? vagy külön kérni kell?
2012. jún. 15. 08:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem autómatikus, és állítólag nem is mindenhol csinálják. Én budapesti vagyok, 10.kerületi. Itt megcsinálták az sztkban. Ezt a nőgyógynál az asszisztenstől kérdezd meg, nekem az orvos azt mondta, ráérünk vele a 16.hétig, hiába mondtam,hogy vannak cicáim. A másik orvos meg azt mondta,szóljak az asszisztensnek, és a többi beutalóval azt is adni fogja.
2012. jún. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!