Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjöhet valakinek épp akkor,...

Megjöhet valakinek épp akkor, amikor vízben van?

Figyelt kérdés
Mennénk az osztállyal fürödni egy medencébe, és épp aznap kéne megjönnie. Megjöhet a vízben? És akkor az hogy történne? Átázna a fürdőruha?

2012. jún. 14. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármikor megjöhet. De nem úgy van az, hogy kapásból elönt a vér, hanem fokozatosan erősödik fel. Szerintem nem is a vér mennyiségével van a baj, hanem hogy ilyenkor azt hiszem fogékonyabb az ember lánya a fertőzésekre...
2012. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármikor megjöhet... Én már láttam olyat a strandon, mikor egy lány vércsíkot húzott maga után a vízben, nem valami szívderítő látvány. Ha már használhatsz tampont, tegyél fel egy minit strandolás előtt, ha még nem, akkor inkább ne menj a vízbe...
2012. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd ki a fürdést!
2012. jún. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De mondjuk az is lehet, hogy reggel nincs semmi, aztán délután sincs, és 10 percre bemegyek a vízbe, és megjön?

Szerintetek az kockázatos, ha bemegyek, 5 percet benn vagyok, kijövök, ellenőrzöm, félóra múlva újra be...?

Kérlek segítsetek, elég sürgős lenne.

2012. jún. 15. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
bármikor megjöhet.(bár ugyan nekem még nem jött meg...)a biztonság kedvéért szerintem tesióra előtt helyezz fel egy minit...hány éves vagy?kialakult már a vérzés?
2012. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

12 múltam, és tavaly októberben jött meg, és félig kialakult már, de még nem teljesen napra pontos, 3-4 napot még néha eltér.

És eddig mindig reggel jött meg, kivéve, amikor először volt.

2012. jún. 16. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!