Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagywc? Ti el tujdátok bárhol...

Nagywc? Ti el tujdátok bárhol intézni?

Figyelt kérdés
Lányok! Ti el tudjátok bárhol intézni a nagydolgotokat? Én sajna nem, idegen helyen még akkor sem, ha tudom, hogy nincs ott senki. Csodálom a panelban élő embereket. Pl. a pasimnál olyan a lakás, hogy minden kihallatszik :( Nektek hogyan van a wc-tek? Tudom, hogy furcsa téma, de érdekel :)

2012. jún. 15. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én idegen helyen csak akkor, ha egyedül vagyok pl. 9 hónapig éltem több emberrel egy házban (barátokkal), de mikor otthon voltak, akkor nem mertem menni Wc-re, csak ha nem voltak otthon, vagy éjjel mentem
2012. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak otthon, ha nyaralni megyek,akkor 4-5napig el vagyok nagywc nélkül.Sőt ami még fura,mióta elköltöztem otthonról anyuéknál sem intézem ezt.
2012. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2/2:


És olyankor nem fáj? nem érzed, hogy menned kell?

2012. jún. 15. 20:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Tinikoromban voltak gondjaim ezzel, pl. ha három napig a barátomnál voltam, akkor három napig el se mentem vécére, a szervezetem blokkolt, hogy idegen hely, plusz jó csajnak kell lennem, úh nincs kaki :D


Idővel ezek elmúltak, most már bárhol el tudom intézni. Normál esetben alig tart tovább, mint egy pisilés, annyi hogy közvetlen utána lehúzom a vécét, hogy ne legyen szaga. A papírt meg külön. Így észre se lehet venni, hogy mi történt :)

2012. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4:

És ha véletlenül hangok is kihallatszanak?

2012. jún. 15. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csobbanós a vécé, akkor kibélelem papírral. Egészséges szervezetből pedig nem hallatszanak ki "véletlen" hangok. Ha ilyesmit tapasztalok, akkor odafigyelek az étkezésre és a mozgásra, és két napon belül újra minden oké.
2012. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hááát, de egy hirtelen puki bármikor kicsusszanhat, még akkor is, ha nem számítasz rá :(
2012. jún. 15. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor tudom elintézni, ha senki nincs a közelben. Hely nem számít, volt már, hogy egy nagy bevásárlóközpontban csináltam. :D
2012. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért baj az, ha meghallják? Mindenkinek kell kakilni. Ez a világ legtermészetesebb dolga!
2012. jún. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9:

Hát, jó, de ez olyan dolog, amit nem szívesen verünk nagy dobra :P

2012. jún. 16. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!