Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a gombás...

Lehetséges, hogy a gombás fertőzést a párom szeretőjétől kaptam el?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, viszont azt fontos megemlíteni, hogy a gombás fertőzések spontán is kialakulhatnak (értsd: még szűz lány is lehet hüvelygombás).
2012. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a párodnak van szeretője, akkor persze, lehetséges. De ne vonj le messzemenő következtetéseket abból, hogy hüvelygombád lett, mert azt egy nyilvános wc-ben, a strandon meg ezer más helyen is el lehet kapni, sőt, egy rosszul szellőző fehérnemű miatt is kialakulhat.
2012. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha szexuális kapcsolatod volt a párod szeretőjével. Egyezség nem akkor a párodtól. :)
2012. jún. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen ellehet kapni ha előtte szeretkezett a másik féllel és nem fürdött meg és úgy bújik veled össze spontán. Mert a férfi ilyenkor a hordozó ő nem biztos hogy elkapja a nőtől , viszont hordozó és a nők többsége érzékeny és hajlamos elkapni hamarabb mint egy férfi. Én is jártam már így amíg azzal a férfival voltam együtt , gyakran gombás fertőzéseim voltak amint vége lett a kapcsolatomnak utána ez egyből meg szűnt , és utána ki is derült hogy folyamatosan rendszeresen csalt más más nőkkel,amíg én hűséges voltam.De el lehet kapni úgy is ha nem megfelelően tisztálkodik valaki vagy használt borotvával máséval borotválkozik vagy koszos meg nem mosott kézzel érintkezik a nemi szervhez, vagy borotválkozás utáni idő szakban mikor nő ki a szőrzet viszkető érzésre megvakarva seb keletkezik ki pörsőgés hamarabb rá telepednek a gombák a nyílt sebekre, Wc ülőke,sokszor termel a szervezetünk menstruáció előtt és után ezért nem ajánlott a tisztasági betét mert a vér rászárad a nagyajkakra és már ha csak egy napig rajta van már gomba kialakulhat, mert ha munkahelyen vagy és nem tudod megoldani a fürdést csak reggel és este. Ilyenkor ajánlatos a tampon sokkal hígénikusabb és nem érintkezik a nagyajkak vérrel sem mivel elhasznált vér jön ki belőlünk. Ellenőrizd legelső sorban párodat hogy rendesen megfürdik e vagy csak el nagyjáza.
2012. jún. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 32 év alatt most szedtem össze bakteriális ÉS gombás fertőzést egyszerre, életemben először. Rögtön megkérdeztem a dokimat, hogy a férjem szempontjából most mire gondoljak, és azonnal lekapcsolt, hogy semmit. Ezt akár attól is elkaphatod, hogy kimerült a szervezeted és nem tudott védekezni a saját testeden élő elenyésző mennyiségű baktériumoktól, gombáktól.

DE ha van párod, őt kell kezelni, nem elég magadat...

2012. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!