Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ájulás peteéréskor? Spirálom van.

Ájulás peteéréskor? Spirálom van.

Figyelt kérdés
Nem tudom ezt mire vélni. Egészséges, 25 éves nő vagyok ,2 gyermek anyukája, 1 éve spirálom van, 2 hete nézettem meg. Peteérésem van, és reggel úgy keltem, hogy nagyon szúrt a hasam, ez szokott lenni néha ilyenkor. Erős székelési ingert követően leültem a WC-re, és ott elszédültem, fekete lett minden, szerencsére a párom itthon volt, észrevett, gyorsan bevitt, lefektetett a szobában a földre, ezalatt én tudatomnál voltam félig-meddig, de nem bírtam megszólalni, felemlni a fejem, vagy mozogni, nagyon erős szédülés...aztán megmosta az arcom hídeg vízzel, masszírozta a kezem-lábam, végül magamhoz tértem rendesen, azóta eltelt 3 óra, néha még elővesz a szédülés, a hasi görcsre meg bevettem nospát. Mi a véleményetek?
2012. jún. 17. 10:25
 1/1 anonim válasza:

Nekem is pontosan ez a bajom, de én 27 éves vagyok és 3 gyermekem van meg egy szerető férjem.

Én ilyenkor előveszem a fagyasztóból előre elkészített műanyag palackba töltött vizet, bemegyek lefekszem a kanapéra és teszek egyet a hasamra a szememre pedig egy jó hideg vizes "rongyot" és pihenek egy kicsit. Nekem bevált, de ha nem javul szerintem kérd ki az orvosod tanácsát nehogy valami baj legyen.

2012. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!