Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat neki?

Mitől fájhat neki?

Figyelt kérdés

Üdv! A barátnőmnek (22) elég régóta fáj a mellkasa, és ez egyre súlyosbodik. Reggelente csúnyán slejmesen köhög, a légzésvétel fájdalmas neki, és folyamatosan nyomja a tüdejét. Mellhártyagyulladásra gondoltunk. Azóta munka mellett napokat járt el orvoshoz, és a vérképe jó lett, a tüdőgondozóban is mindent rendben találtak, és ezzel haza is küldik. De nem szimulál, én látom, és hallom. Sokszor kihat már a fájdalom az oldalára, de még a hátára is, van hogy a veséjébe is belenyilal. Egyre érzékenyebb, sokat fakad sírva, mert fájdalmai vannak, de a "drága" orvosok hazaküldik, majd elmúlik...nem, nem múlik el! Most épp mellkasi ultrahangot keresek neki. Nekem megér minden fillért, hogy jobban legyen, de meddig futjuk a felesleges köröket?

Segítséget szeretnék kérni, akinek volt hasonló panasza, vagy ismer jó szakorvost, bármi ötlete van ezzel kapcsolatban, kérem kommentben, vagy üzenetben jelezzen!

Köszönöm!



2012. jún. 18. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerencsére a környezetemben nem tapasztaltam ilyen vagy ehhez hasonló problémát, viszont betegségből kijutott nekünk is bőven. Egy amit javasolhatok, mindenképpen magán orvost fogadjatok. Szakrendelésen letojják mi van a beteggel, csak szórják ki őket minél hamarabb. Egy megbízható orvost keressetek a környéketeken, mondjuk belgyógyászt. Jobbulást a barátnődnek!
2012. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Én is tapasztaltam már..4 éve fáj a csuklóm. Annak idején 100+ kilóval nyomtam fekve, ami soknak bizonyult, és ínhüvelygyulladás szerű fájdalommal jártam végig mindent, de elküldtek. Azóta bár a súlyokat bírom, de 2 fekvőtámasztól már erőteljes fájdalmaim vannak. A magyar orvoslás eldöntötte, hogy éljek együtt a fájdalommal, minthogy vegyék a fáradtságot, és felállítsanak valami diagnózist. Egyébként ezt leszámítva 12 éve nem voltam orvosnál, de havi 6390 megy zsebből TB-re. Éljen!:)
2012. jún. 18. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!