Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampon átszakítja a szűzhárt...

A tampon átszakítja a szűzhártyám? Illetve fáj? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már 4 éve betétet használok, de nem szeretem mert mindig cserélgetni kell, meg mert mellé folyhat, egyszóval kényelmetlenül érzem magam, ha megvan, és betétre szorulok...

ezért gondoltam, hogy átérek a tamponra, de egy kicsit félek tőle.


2012. jún. 19. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Van akinek átszakítja, van akinek nem.
2012. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem szakítja át, de minek őrizgetni, a szűzesség egy fölösleges teher.
2012. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem javaslom. Azt is ugyanúgy cserélgetni kell, és nyilvános wc-n még gázabb, mint a betét, mert nem árt előtte lefertőtleníteni a kezed, ráadásul ha úgy sikerül, nem valami szívderítő véres körömmel kijönni a wc-ről. Neked még fájhat, mikor bent van, érezheted, amikor leülsz, stb. És szerintem feltenni se lenne valami kényelmes. Ha megvan, használj normál szabású bugyit, ha olyan helyre mész, ahol sokáig nem tudod cserélni, akkor éjszakai betétet tegyél be, és farmer rövid nacit vegyél fel, akkor még kisebb az esélye, hogy elcsússzon, mert az passzos. Vegyél babapopsikendőt, és ha kicseréled a betétet, alaposan töröld meg magad wc papírral, aztán meg a kendővel. 24N
2012. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Első vagyok. Igaza van a 3. válaszolónak!
2012. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :)
2012. jún. 19. 13:17
 6/6 anonim válasza:
nekem is kényelmetlen a betét . mult héten használtam elöször tampont és egyátalán nem fájt.a kiszedés volt furcsa érzés ahogy húztam kifele. 14/L
2012. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!