Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kutyám miatt lett aszimmetri...

A kutyám miatt lett aszimmetrikus a mellem? (folyatás lent)

Figyelt kérdés

A kérdés hülyén hangozhat, de nem olyan vicces mint gondoljátok.

A helyzet az, hogy tavaly nyáron kaptam egy kutyát, adoptáltuk és akkoriban még nem tudtuk hogyan kell egy nagyobb testű kutyával bánni. Tehát a problémám ott kezdődött hogy a kutya erőteljesen rángatott sétáltatás közben. Mivel a jobb kezemmel vezettem ezért a jobb mellem most kb. 1 mérettel nagyobb és mivel a szalagok vagymik szétmentek benne ezért az megereszkedett. Lehet hogy ez mind hülyeség, csak azért gondolom ezt mert a nyár elején kaptam a kutyust és már nyár végére észleltem a különbséget. De később amikor ezen filóztam akkor rájöttem hogy a gondolatmenetemben az a bökkenő, hogy az lehet hogy a szalagok okán a mellem rugalmatlan lett csak hogy nagyobbnak nem kéne ettől lennie. Még csak 15 vagyok ezért arra gondoltam hogy magától lett ilyen és az előbbiekben leírtak csak véletlen egybeesés a mellem növekedésével. De erről az elméletről azt gondoltam hogy ez is gyanús mert nem Így nőttek az elejétől, eleinte szépek voltak csak tavaly nyár óta lett ilyen..:/ Szerintetek akkor most mivan? A végigolvasást és a válaszokat előre is köszönöm:D. A helyesírási hibákért meg a fogalmazási hibákért bocsi:).


2012. jún. 19. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Senkinek sem egyformák a mellei. 15 éves korban meg még bőven fejlődhetnek. Semmi köze ahhoz a kutyának, hogy milyen a melled!
2012. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy jobban befeszítettél, amikor húzott a kutya, és az az oldali melled izmosabb lett.
2012. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy az izmosabb lett mert akkor jobb lenne a tartása:/ És már korábban is leírtam azt , hogy a nagyobb mellem meg van ereszkedve amit a mellszalagokra "fogtam"..

De azért a gondolatot (választ) köszönöm:)

2012. jún. 20. 10:21
 4/7 A kérdező kommentje:

És az első válaszolónak egy kérdés: Tudom hogy sokaknak nem egyforma a mellük de én úgy hallom hogy nekik kezdettől fogva úgy nő .. nekem viszont nem

Javítsatok ki ha hülye vagyok.:DD

2012. jún. 20. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem vagy hülye! :)
2012. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja és még egy kérdés: Ezt helyre lehet hozni?

Kicsit duci vagyok de ezt nem úgy kell elképzelni hogy k*baszott hájas kövér disznó vagyok,hanem van rajtam itt is ott is egy kis felesleg ,de nem vészes.. Ez azért fontos mert fogyózok és a nagyobb mellem inkább zsír mint izom és ha fogyok akkor a zsír lemegy és a két mellem egyforma lesz?

Vagy még arra gondoltam hogy valamilyen gyakorlattal lehet megcsinálni, helyrehozni...?

2012. jún. 29. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj egy kis zsír miatt, az adja a nőies formád!
2012. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!