Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nincs semmilyen menseses...

Mitől nincs semmilyen menseses tünetem? Múlt hónapban 6 nappal előbb jött meg és csak 1-2 nap volt vér, utána 2-3 barnázás, utána még kb.1-2 hétig feszült a mellem, ami nem szokott. Mindig pontosan szokott megjönni és 5 napig tart.

Figyelt kérdés
Máskor a menses előtt egy héttel már leszakadnak a melleim, éhes vagyok állandóan, stb, szóval érzem, hogy meg fog jönni. Most semmi.Mitől lehet?
2009. júl. 6. 18:26
 1/7 anonim válasza:
Tudom,h hülye kérdés...de nem lehet,h terhes vagy?Nekem ugyanezek a mensi dolgaim voltak.Szintén ugyanez a helyzet volt,mikor kiderült,h babát várok.Ha nem lehetetlen a terhesség létrejötte,vegyél tesztet.
2009. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekemis terhes gyanúsnak tűnik, ha nemvagy terhes akkor vmi miatt felborulhatott a hormonrendszered.

gyógyszerek hatására esetleg.

2009. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy terhestesztet, feltéve, ha nem kizárható a terhesség létrejötte.
2009. júl. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy ilyen kérdésnél azért fontos h hány éves vagy mert ha úgy 16 vagy még annál is fiatalabb akk ez természetes de ha idősebb vagy akk lehet h terhes vagy,de ha egyik sem akk menj el nőgyógyászhoz...
2009. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges a terhesség, mert megszakítással védekezünk. 23 éves vagyok, úgyhogy már beállt rendesen a mensesem. Gyógyszert nem szedek és nem is szedtem. Hát nem terveztük még a babót, de én lennék a legboldogabb, ha az lenne :) De akkor nem kéne 1000 tünetet produkálnom? Mert ugye nálam pont az van, hogy semmi menses tünet.
2009. júl. 7. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:

ha terhes vagy, nincs menzeszed, így menzesz tüneteid sem lesznek....

a terhesség korai szakaszában még nemfe4ltétlen kell 900000000000 tünet, van h csak a menzesz elmaradása hívja fel a figyelmet rá.

2009. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia én most szültem,nem rég és higgyél nekem h terhes vagy,mert ezek a tünetek erre utalnak.Nem vagy állandóan állmos,fáradt, hányinger,hátfájás,szagokkal hogy vagy?A korai szakaszban még ezek jellemzőek.Amúgy sokat segítene ha vennél egy tesztet,most már tök jók vannak 1000 ft-ért is.
2009. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!