Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyszerre használjam a Klion...

Egyszerre használjam a Klion D100-at illetve a Vitagyn C-t?

Figyelt kérdés
vmilyen fertőzésem lehet, arra írta fel a nődoki, de nem tudom hogy együtt alkalmazhatom-e, vagy először a gyógyszert, és ha elfogyott, utána ezt a vitagynt?
2012. jún. 22. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Először a Kliont, ha az elfogyott, lehet a másikat.
2012. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érdemes csinálni, hogy ha befejezted a Klion kúrát, utókezelésként mehet a Vitagyn C. Így a leghatásosabb, bár ha egyszerre használnád sem lenne semmi gond, csak így van értelme. Ami nagyon fontos, az összes Kliont be kell szedni, ha már javult az állapotod akkor is, mert visszaeshetsz. -Egy gyógyszerész-
2012. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekem nem mondta az orvosom hogy utána kell a Vitagyn C-t használnom és én egyszerre használtam.Viszont a gyógyszerből még vissza van 10darab.Akkor vegyek megint Vitagyn C-t és használjam el ha vége a Klion kúrának?
2012. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: jót fog tenni, úgyhogy érdemes megvenned.
2012. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
És nem lesz sok hogy múlt héten is elhasználtam hatot meg a jövőhéten is elhasználok hat Vitagynt?
2012. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, de ha úgy érzed, hogy irritálja esetleg akkor hagyd abba.
2012. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Oksi,köszi a válaszod.Amúgy te használtál már ilyet?van tapasztalatod róla?
2012. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lőrincz Brigitta1 válasza:
Nem tudom aktuális-e még a téma, de én együtt szedtem őket, és nekem úgy hatott. Sőt még mellette kaptam egy másik kúpot, azt éjjel használtam, a gélt nappal, mellette a gyógyszert.
2012. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Két hónapja volt aktuális, de azért köszi :D
2012. aug. 29. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!