Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióma a méhfalban: kinek...

Mióma a méhfalban: kinek sikerült elmulasztani? Műtéti úton vagy természetes módszerekkel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 19:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Miómája méhfalban kinek van/volt?
2012. jún. 26. 08:24
 2/7 A kérdező kommentje:
Sikeresen elmulasztani miómát milyen módszerrel lehet?
2012. jún. 26. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most próbálkozom alternatív gyógymódokkal, és állítólag lehet.
2012. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49 voltam, az üzemorvosi vizsgálaton azt mondta a doktornő, hogy túl keménynek érzi a méhemet, menjek ultrahangra. Az ultrahang után MR-vizsgálat következett, ahol egész pontosan egy 120 x 85 x 90 mm-es miómát mutattak ki. A SOTE Onkológiai klinikáján Dr. Bérczi Viktor professzornál jelentkeztem mióma embolizációra. A procedúra után folyamatosan zsugorodni kezdett a miómám, és a 6-hónapos MR-vizsgálaton már csak 32 x 35 x 38 mm-es volt! A hosszan tartó erős vérzéseim is megszűntek!
2013. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van akinek műtéttel
2014. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De végülis az Uh nem mutatta?
2014. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok !

Bár félve merem leírni, de úgy néz ki, megtaláltam a gyógyteámat.

Két éve küszködök vele, különböző gyógynövényeket próbáltam, és az Indole-3-at is ... hát nem ért semmi, csak jó drága volt :(

Viszont rátaláltam egy Hölgyi-tea keverékre, azt iszom 3 hete ... és lényegesen kisebb lett. Bár 3-9 hónap között írják a javulást, de én már most nagyon örülök neki !!

Remélem nem kiabáltam el :)

2016. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!