Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt hüvelykúp?

Menstruáció alatt hüvelykúp?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nőgyógyásznál és gombás fertőzésem van. Írt fel tablettát, kenőcsöt, meg kúpot is. Azt mondta 10 napig kell ezt csinálni. Viszont 10 napon belül nekem megfog jönni a menstruációm. És félek hogy ha elkezdem most kenegetni meg gyógyszerezni magam, és közbe megjön és nem használok kúpot, akkor nem fog már annyi hatni, és újra kiújul. Segítség!
2012. jún. 26. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Menses alatt semmilyen kúpot, tablettát, irrigálót stb. nem szabad használni. Ha elmúlt a mensesed, akkor csináld a kúrát.
2012. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Menstruáció alatt nem lehet hüvelykúpot használni. Hívd fel a nődokit.
2012. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Ugyanannyira fog hatni, mintha nem menstruálnál közben, ne aggódj. Nekem is volt már ilyen, semmi probléma nem volt.
2012. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
"Ugyanannyira fog hatni, mintha nem menstruálnál közben, ne aggódj. Nekem is volt már ilyen, semmi probléma nem volt." - el ne hidd! Szigorúan tilos menstruáció alatt kúpozni! Elkeserítő, hogy van aki mégis...
2012. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-án kellene megjönnie. most én elkezdem csinálni ezt a kúrát 10 napig és a 7. napon megjön. Akkor nem szedek semmit stb. Akkor még várjak 1 hetet mire elmúlik a menstruáció. És akkor nem fog kiújulni?? Mensturáció után meg nem akarom csinálni, hisz minden nap számít ilyen esetben.
2012. jún. 26. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem újul ki, ha nem mész uszodába/szaunába/szoliba vagy nyilvános wcbe.
2012. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
84%
Miért írnak mások ekkora ökörséget? Igenis lehet menstruáció alatt a Betadine hüvelykúpot használni, nekem a nőgyógyász mondta és semmi bajom nem lett tőle! Olyan okos emberek vannak itt akik azt hiszik orvosok...
2017. okt. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!