Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » FONTOS! Aviva torna?

FONTOS! Aviva torna?

Figyelt kérdés

Menstruáció előrehozása céljából lenne szükségem a tornára. A gyakorlat pedig: 10 másodpercig alhasat behúzni, majd 4 másodperc kienged. Ezt a gyakorlatot hogyan kell helyesen végezni, hogy biztosan előbb megjöjjön? Vagy esetleg valami gyakorlat még, ami tuti siker lehet? Légyszíves pontosan írjátok le, hogyan is kell végezni a gyakorlatot. Köszönöm a segítséget, nagyon fontos lenne!


Ui: már feltettem ezt a kérdést, de sajnos nem érkezett rá válasz és mint mondtam, nagyon sürgős lenne.



2012. jún. 26. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Te vagy az aki minden nap kiteszi 50x.


Hogy kell végezni a gyakorlatot? Hát leírtad nem? Ha esetleg elkerülte volna a figyelmedet akkor bemásolom:

A gyakorlat pedig: 10 másodpercig alhasat behúzni, majd 4 másodperc kienged.


Tessék felpontozni!

2012. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vedd meg a könyvet vag töltsd le PDF-ben mert ez az 1 gyakorlat édeskevés.Végig kell csinálni mindet vagy 30-40 percig.
2012. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18%

Ez hihetetlen, hogy ennyire nem számít nektek, hogy mivel jár, ha összezavarjátok a hormonrendszert!

Majd mit össze fogsz erőlködni, ha nem jön össze az a baba időben. És még a szülésről nem is beszéltem, ha nem megy úgy, ahogy elképzelted... bocs az offért, de már nem bírtam magamban tartani...

2012. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!