Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? 1 napja gyakran...

Ez mi lehet? 1 napja gyakran van vizelési ingerem, és közben alig pisilek, de fáj a hasam alatt pisilés közben és égő, szúró érzés van, a végén meg véres vizelet van.

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ügyeletre el kell menned szerintem még ma este nehogy vesére húzódjon. Ott vizeletmintából megállapítják milyen kórokozó és adnak rá antibiotikumot.
2012. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elhanyagolt fertőzés, hólyaghurut, vesehomok.

Igyál nagyon sok folyadékot és menj orvoshoz.

2012. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnap akarok menni orvoshoz de már annyira fáj hogy nem bírom! Egyébként 18 éves vagyok és nemtudom hogy ez kortól független??
2012. jún. 27. 20:08
 4/6 Jubilee ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Én lányra tippelek a tünetekből. Nagy valószínűséggel hólyaghurutod van. Minél előbb antibiotikum kell! Kérd meg a szüleid, hogy menjetek el az ügyeletre!
2012. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon durván felfáztál. Háziorvos is ír föl neked rá gyógyszert, hamar helyrejössz. Igyál rengeteg vizet, hogy ne tudjon terjedni, mást nem nagyon tudsz tenni vele.
2012. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem már jobban vagy! Ha tegnap még nem voltál orvosnál, ma mindenképpen menj el!!!
2012. jún. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!