Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan magamban tartom...

Folyamatosan magamban tartom ezt a dolgot nem merem elmondani senkinek. Valaki segítene? Félek, hogy már gyerekem se lehet.14/L

Figyelt kérdés
2011 márciusában jött meg először utána csak júniusban.aztán megint késett rengeteget 2011 novemberében jött meg..aztán 2012 február március április örültem,hogy végre beállt és most megint nem..és azóta meg se jött..szerintem lehetetlen h ennyi késsen...nem szóltam még senkinekc de félek..ez természetes??lécci segítsetek.parázok:(

#rhtrh
2012. jún. 27. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még előfordulhat a te korodban, 16 éves korodig nem jelent problémát. De ha nagyon aggaszt, nyugodtan menj el tini, vagy akár felnőtt nőgyógyászhoz, hogy megnyugodj.
2012. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

óóó még fiatal vagy! Normális, ha még nem állt be rendesen. Azt szokták mondani, ha 16 éves korod körül még nincs rendes ciklus érdemes felkeresni 1 gyermeknőgyógyászt. Ha nagyon aggaszt mondd el anyukádnak, ő majd segít és megnyugtat.

21/l

2012. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 5-6 hónapig marad ki a menstruációd, akkor kell orvoshoz menni.
2012. jún. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az megnyugtatna, hogy egy nőgyógyász megvizsgál, akkor kérd meg anyukádat, hogy kérjen neked időpontot és menjetek el. Biztos meg fogja érteni, nem kell félned.
2012. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!