Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilés után (néha csak úgy...

Pisilés után (néha csak úgy spontán is) fáj alul, oldalt a hasam a petefészek környékén. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van már ezer ilyen kérdés, de a válaszok mindig az ok, hogy "menj el orvoshoz". Én voltam már Nőgyógyásznál, azt mondta nem lát semmit, menjek el urológushoz. Urológián azt mondták, hogy semmi urológiai problémám nincs, menjek vissza az orvoshoz. Sex közben szokott fájni a hasam. Ötlet, vagy valami házipraktika? Orvosok nem adtak semmit és nem is ajánlottak semmit, hisz nem találtak betegnek.

(nőgyógyász azt mondta, hogy lehet pszichés... ez kizárt)



2012. jún. 30. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ultrahangra menj el. És ott mondd el pontosan, hogy hol és mikor fáj.

És azt a területet jobban meg fogja nézni az orvos.

2012. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképpen jártam én is. Engem is küldözgettek és nem találtak semmit, aztán sajnos csak az segített hogy új orvoshoz kellett mennem. Elvileg gyulladás okozza, de lehet, hogy nálad más a gond. Sajnos mást nem tudok javasolni, mint, hogy keress fel egy másik nőgyógyászt. :(
2012. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ultrahangot csinaltak nogyogyaszaton es urologian is es semmi...


Utolso: mit kaptal ra? Antibiotikumot?

2012. júl. 1. 00:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor ilyenem volt és elmentem orvoshoz azt mondta, hogy valami női nyavajám van, nem fejtette ki bővebben csak adott rá antibiotikumot, attól mondjuk elmúlt. Nekem még társult hozzá a derékfájás (de majd le szakadt) és a haspuffadás is. Ha csak 1 hónapban 1x fordul elő, hogysex közben fáj oldalt, az azt is jelentheti, hogy az orgazmus hatására tüszőrepedésed van, azaz kiszabadult egy petesejt. 25/L
2012. júl. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, én hüvelykúpot és antibiotikumot kaptam rá, de nem nagyon használ. Nekem is vissza kell majd mennem és újabb gyógyszert kérni. :S
2012. júl. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

1 vagyok.

Először nekem sem láttak semmit. Sem a normál hasi ultrahangon sem a nőgyógyászatin, de erősködtem, hogy nézzék meg. Aztán mégiscsak ott volt, majd pedig eltűnt az a valami. Ezek után még 3x nézték meg.

Hol ott volt, hol nem.

Engem megműtöttek, és egy 15cm-es valamit szedtek ki. Na?

2012. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Csak leírtam. Nekem mindegy, hogy nálad mit látnak vagy mit nem.
2012. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Nekem mindegy hogy nalad mit latnak es mit nem" valaszom erre. OK!


Masodik: ha esetleg van valami akkor megirnad leci? Koszonom

2012. júl. 1. 23:45
 9/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok, ha lesz valami újdonság, akkor megírom neked a fejleményeket! :)
2012. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2012. júl. 7. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!