Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell nekem is órákig...

Miért kell nekem is órákig tartó szívdobogást kapnom, ha 5 percre átölel és neki véletlenül éppen gyorsan ver a szíve?

Figyelt kérdés

A férjem tegnap hajnalban érkezett haza egy üzleti útról. Mikor lefeküdt aludni szorosan átölelt. Talán a fáradtság miatt kapott egy erős szívdobogást, vagy a rég várt komfortérzettől, hogy néhány nap után újra látjuk és megérinthetjük egymást; percekig az egész testemben éreztem a dübörgő szívét, míg hirtelen nem kaptam levegőt. Kihámoztam magam az öleléséből,és döbbenten vettem észre, hogy mostmár az én szívem ver olyan gyorsan és erősen, hogy mindjárt kiesik. Kicsit megijedtem, és próbáltam kitapintani a pulzusát. Az ő szíve ekkor már visszatért a lassú, normális alvás közbeni ritmusra, mintha mi sem történt volna, az enyém viszont még mindig kalapált.


Valóban ennyire érzékenyek lehetünk a másik testi-lelki állapotára pusztán azért mert nagyon szeretjük egymást?



2012. júl. 1. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Te szereted a férjed és ilyen házasságból már nagyon kevés van. Vigyázzatok egymásra!
2012. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!