Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak nemi úton terjedhet ez a...

Csak nemi úton terjedhet ez a fertőzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma voltam a nőgyógyásznál, mert sárgás folyásom volt. Megvizsgált. Írt fel Klion d 100at.

A papírra az volt írva, hogy hüvely heveny gyulladásom van.

Nézelődtem már itt a neten, de a kérdésem az lenne, hogy ez csak szexuális úton terjed vagy máshogy is összelehet szedni?

Előre is köszönöm a válaszokat


2012. júl. 2. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kliont, trichomonászos fertőzésre írnak fel, és erre utal a sárgás folyásod is. Nemi úton terjed. A partnerednek is kellene szednie Kliont, nehogy visszafertőzzétek egymást. Neki nem okoz problémát, ezért nem tud róla.
2012. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
azt nem tudjuk milyen fertőzésed van, a Klion-t mindenfélére adják :-) nem, wc ülőkéről is össze lehet szedni, vagy medencében, vagy ha csak a strandon nem veszed le a vizes fürdőruhát, hanem órákat abban ücsörögsz. (nekem most pl. attól lett a nyaralás végére, tóban fürödtem)
2012. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Hát igazán nem tudom, mert megvizsgált és csak annyit írtak a papírra, hogy zöldes habos vmi :S de csak 5 kliont meg 5 vagilactot kell szednem, meg hogy ma még nem kell használni, mert ő kifertőtlenített.

Hát nem tudom, ezért szeretném megtudni, hogy csak a szex lehet e baj forrása :S

2012. júl. 2. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!