Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák elleni oltás...

Méhnyakrák elleni oltás megismétlése?

Figyelt kérdés
Tavaly májusban kaptam meg az utolsót és azt mondta a doki, hogy 1év múlva kell egy emlékeztető oltás, hogy ne felejtse el a szervezetem. Most jutott ez eszembe. Vajon nem futottam még ki az időből?

2012. júl. 2. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát,lehetséges hogy már kifutottál,de szerintem mindenféleképpen hívd fel a háziorvosod,és kérdezd meg tőle :)
2012. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Olvasgasd el azon cikkeket, amely szerint ez az oltás kifejezetten káros és nem is véd meg.

Az emlékeztetőt felejtsd el, ha jót akarsz magadnak, és nézz utána az infóknak, úgyis az győzhet meg.

2012. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is bevagyok oltva,vagyis még az utolsó rész vissza van.Az igaz hogy káros? :O Ne már!
2012. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy káros. Nem kell olyan emberekre hallgatni, akik azt sem tudják mi fán terem a védőoltás.

A HPV elleni oltásból 3 kell, meghatározott időközönként. Utána már nem kell semmilyen emlékeztető....

2012. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te meg utolsó nagyon tudod, hogy én mit tudok, vagy mit nem ugye? Adasd be magadnak, ha ez a perverziód,de másoknak ne javasold, én egy kicsit jobban képben vagyok, mint te. Ha nem vagy beoltva, főleg ne oktass másokat. nem kéne elhallgatni azoknak a kutatóknak a véleményét, akik más eredményekre jutottak. Nem a HPV okozza a méhnyakrákot, csak ráfogták. Majd lesz még ígyse...
2012. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nah aztán honnan értesz hozzá ilyen k.vajól? Olvastad az ezotv honlapján?

Orvosira járok egyébként...

2012. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!