Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Írjon valaki (valami házi...

Írjon valaki (valami házi praktikát) hogyan lehetne a mellem méretét növelni, ha még nincs mellem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
push up melltartóval.
2009. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogyan vegyem feel a melltartót ha nincs mellem?
2009. júl. 9. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:

vannak ilyen nagyon durván szivacsos melltartók, amiket ha valakinek nincs emlle is fel tud venni, max a maradék részt kitömöd vattával, de keress olyan melltartót amiben alul van ilyen nagyon vastag szivacs rész. máshogy nem tudom megfogalmazni, da ha ránézel meg megfogod érzed. ne vegyél fel kivágott felsőt akkor nem tűnik fel sztem.

amúgy hány éves vagy hogy nincs melled? mert ha 10-13 közt vagy nem baj hogy nincs melled, majd lesz nyugi.

2009. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minek akarsz te melleket? Hány éves vagy?
2009. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
15
2009. júl. 10. 08:26
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Annyira nincs melled hogy a melltartó se jó rá?

Mert akkor szerintem inkább cikis ha kitömöd meg iylenek.

2009. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy olyan tippem hogy kicsit sovány is vagy...próbálj kicsit többet enni...és kicsit zsírosabban cukrosabban...ilyen korban az ember könnyen hízik mellre...állítólag a körkörös masszírózás beindítja a növeedést...
2009. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mire gondoltál azzal körkörös masszázsra hogyan csináljam írjatok vagy linkeljetek köszi
2009. aug. 27. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!