Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete nem jött meg a férjemme...

2 hete nem jött meg a férjemmel együtt voltunk de nem engedtte belém és tegnap jött barna kis váladék nagyon parázok terhes lehetek igy is? Amugy meg márciusba volt egy abortuszom nem lehett hogy ettöl?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már az előváladéktól is terhes lehetsz.
2012. júl. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
most volt egy abortuszod és mégis ilyen felel9tlen vagy hogy nem védekezel?Igen lehetsz terhes!Tesztelj sz.tem.Szoritok hogy ne légy az,hogy ne keljen mégegyszer átesned egy abortuszon.
2012. júl. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én meg azért szorítok, hogy ne végezze egy újabb kis emberi lény a kukában az életét a felelőtlen szülei miatt! Az előváladék is tartalmazhat spermát, ahogyan az első válaszoló is írta. Nem parázni kell a terhességtől, hanem védekezni. Van rá tabletta, van spirál, pesszárium, óvszer stb.

2 hét késés után tesztelni kell, akkor kiderül a terhesség.

2012. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha van férjed akkor minek abortusz?
2012. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy abortusz nem volt elég arra,hogy megtanulj védekezni?
2012. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom de én nem szoktam felelötlen lenni remélem nem vagyok az mert hihetetlen lenne ,amugy meg van még két gyerekem
2012. júl. 3. 11:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. A védekezés nélküli szex igenis felelőtlenség, főleg, ha tudod, hogy semmiképpen sem tartanád meg és már volt egy abortuszod. Akkor kéne gondolkodni, mikor szétteszed a lábad és nem akkor, amikor már fennáll a terhesség lehetősége. Hihetetlen, hogy ennyi primitív ember van a földön és még gyereket is nevel...
2012. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
amugymeg nem másnak rakom szét a lábam hanem a férjemnek és senkinek nincs joga másokat kritizálni nem azért rakunk fel kérdéseket hogy ijenek irjanak mint te
2012. júl. 4. 11:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Jó hogy felelötlen volt hogy nem védekezett!


De azért ilyeneket irni hogy minek teszi szét a lábát,elég gáz hogy rögtön támadjátok az embert!és honnan tudod hogy neveli a gyerekeit?Ne itélkezz már rögtön amikor semmit nem tudsz róla...

2012. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy egy abortusz után sincs annyi benne, hogy védekezzen, egy ilyen emberről ennél többet nem fogok gondolni, függetlenül attól, hogy férje van vagy nincs. Aki szült 2 gyereket és 3szor teherbeesett az biztosan tudja, hogy mikor lehet terhes, akkor meg minek kérdezi meg itt. Ha meg megkérdezi számítson arra, hogy ezt gondolják róla.
2012. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!