Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hormonális hajhullás során...

A hormonális hajhullás során elvesztett hajszálak a kezelés után visszanonek?

Figyelt kérdés

Gyanitom,hogy a koros hajhullàsomnak hormon problèma az oka.(A ciklusom is rendszertele,règota probàlkozunk babàval,eddig sikertelenul..)

Endokrinologiàra csak aug. kozepère kaptam idopontot,alig birom kivàrni,màr tiszta rettegek ha hajat kell mosnom. Foleg a homlok rèszen làtszik,hogy megritkult.Ha kideritik a problèmàt,mennyi ido mulva tapasztalhatok javulàst? Ezido alatt elvesztett hajszàlaim a kezelès hatàsàra visszano(het)nek vagy csak csokken a hajhullàs ès a kihullott hajszàlakto orokre bucsut vehetek??

Elore is koszi a segitsèget!


2012. júl. 3. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem szépen lassan visszanőtt pár hónappal később, tele volt a fejem teteje kicsi rövid új hajszálakkal, de elég sok hajam van és nem hullott ki olyan jelentősen sok, hogy látványos lett volna, így nem tudom garantálni, hogy maradéktalanul visszanő... Meg ugye minden ember más.
2012. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!