Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy kis seb a szeméremajka...

Van egy kis seb a szeméremajkamon. Mitől jöhetnek ki az ilyenek?

Figyelt kérdés

Biztosan nem vágtam meg, és szexelni sem szexeltem hónapok óta. Tavaly is volt ilyen velem, de akkor sokkal durvábban kijött. Az egész puncim sebes volt, menni alig bírtam, egy hétig itthon feküdtem a 4 fal között. Tavaly Balatonozás után jött ki, ragályos módon idén is.. Meg lehet ezeket előzni valahogy? Azon kívül persze, hogy nem megyek a Balatonba...

(a menj orvoshoz kommenteket mellőzzük légyszi, jövőhéten fogok elmenni)


2012. júl. 3. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
tavaly mit mondott rá a doki?
2012. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt, hogy szerinte a borotvám szabdalta szét.. ami lehetséges volt, mert akkor nyaralás előtt borotválkoztam, mikor hazaértem, akkor jöttek ki ezek a sebek. De most egy ideje nem borotválkoztam, ezért gondoltam, hogy a Balatonból kaphattam el valamit. Akkor Augmentint írt fel, meg egy kenőcsöt, az elmulasztotta, szerintem most is azt fog.
2012. júl. 3. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor jött a szemeremresz közelebe valami, amiröl fogalmum sincs a nögyogyaszoknak, mi az, mar börgyogyaszhoz is küldtek. Keles-fele. Meg a szüles elötti heten is kijött! (Azt mondta a nögyogyasz, ha nem tünik el, menjek be a korhazba, ahol kiszedik, mert zavart okozhat a szülesnel.)

Mivel nem fürdök Balaton es mas közös vizekben ev(tizedek) ota, ferjemen kivül szinten regota nincs mas partnerem, senki sem tudja az okat. Viszont egy allergia elleni krem sztem segitett regebben, mintha hamarabb lement volna.

2012. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy menj orvoshoz, hiszen úgyis készülsz, de ott majd kiderül biztosan!
2012. júl. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!