Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt nődoki?

Van itt nődoki?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a helyzet, hogy lassan egy éve... megerőszakoltak. Védekezés nélkül. Terhes nem lettem, de elkaptam valamit, amivel azóta se merek orvoshoz menni, így pontosan nem is tudom, hogy mi ez, csak kellemetlen, fáj, ég, csíp, pisilni is alig tudok tőle. Néha enyhébbek a tünetek, néha szinte megőrülök, és meg akarom ölni magam. Esetleg valami házi praktikát tudtok, amivel a legtöbb nemi betegség gyógyítható? Esetleg szoktak erre járni, válaszolgatni nőgyógyászok?

16/L (Bocsi, ha hosszú lett)



2012. júl. 4. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nőgyógyász, de azt javaslom, hogy menj el mindenképp egyhez, mert ha nem kezelik, akkor komoly egészségügyi következményei lehetnek... úgy hiszem, az ilyesmit nem is lehet "házilag" megoldani. Hidd el, jobb lesz sokkal, ha elmész.
2012. júl. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy kezelésre párosan kell járni? (Vagy hogy mondjam...) Mert nem hiszem, hogy az illetőt meg tudnám találni, ráadásul nem is akarom.
2012. júl. 4. 02:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy kell párosan, ne aggódj... nyugodtan elmehetsz egyedül, esetleg megkéred valamelyik barátnődet, vagy anyukádat, hogy kísérjen el, ha félsz. De szerintem mindenképp menj el.
2012. júl. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát barátnőm nincs, anyummal meg nem szeretnék, mert ő nem tud semmit, se az erőszakot, se a fertőzést, és bár tervezem elmondani, nem akarom, hogy így tudja meg, orvostól. Inkább elmegyek egyedül, mint valakivel, csak félek... De igyekszem rászánni magam.
2012. júl. 4. 02:50
 5/10 intrepid ***** válasza:
Kerületi szakrendelő, nőgyógyászat, Taj kártya, személyi igazolvány. Ha akarod elmondod, hogy erőszak volt, ha úgy akarod, akkor nem. Szerintem ha eddig nem, akkor már ne.
2012. júl. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ilyen helyzetbe nehéz, de már akkor el kellett volna menned nőgyógyászhoz látleletet vetetni, és azzal elmenni a rendőrségre, hogy az a mocsok megkapja a büntetését. Bár szerintem túl kevés büntetés jár ezért.
2012. júl. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy pár év börtön túl enyhe büntetés ezért. Középkori módszerekkel kínoznám az ilyen mocskokat!!! Előző voltam.
2012. júl. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs. De ha lenne is, mit várnál tőle?

Neten keresztül egy orvos sem tud meggyógyítani.

El kell menni dokihoz és kész. Akár egyedül is mehetsz ilyen idősen.

A "párosával" járás meg nyilván akkor szükséges, ha vki rendszeresen szexel vkivel, mert akkor oda-vissza adogathatják a fertőzést.

Az meg nagy butaság volt tőled, hogy nem jelentetted fel az illetőt. Ilyenkor arra is gondolni kell, hogy ki tudja mg hány lányt erőszakolhat meg...

2012. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy akkor nem nagyon "foglalkoztam" a dologgal. Végülis azt vártam, hogy egy orvos segít legalább beazonosítani a betegséget, és javasol krémet, tablettát, ami kell.
2012. júl. 4. 23:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt felesleges várni itt. Látatlanban annyiból, hogy fáj, ég, semmit nem lehet mondani. Lehet gomba vagy baktérium, vagy akár vmi egysejtű is. Ezeken belül meg még ezer féle faj. El kell menni dokihoz, kenetet kell vetetni. Nem lehet neten keresztül kitalálni, hogy mi bajod.
2012. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!