Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! A nagy hőségtől...

Nyünyőkeee kérdése:

Csajok! A nagy hőségtől késhet a menstruáció? 17L

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az,hogy kb 3hónapja zűrzavarosan jön meg.

Ezalatt azt értem,hogy nem túl pontos.Előtte megesik,hogy 3-4 napig görcsölök és csak aztán jön meg. Az orvos szerint,ezzel nincs különösebb probléma.

Ezzel már nem bajlódom,megszoktam.Most csak az a kérdés,hogy késhet e a melegtől.Nincs okom a félelemre.Ettől nem tartok,hisz a barátommal rendszeresen védekezünk.Most regisztráltam a ciklus.hu oldalra,hogy ott pontos naptárban vezessem,ha netán eltérő lenne ez után is.Ott viszont valami nem jól van.Beírtam,hogy a legutolsó menstruációm jún.2-án volt,azt dobta,hogy legközelebb júl.28tól-aug.1ig tart.. ez hogy van?Ez lehetetlen


2012. júl. 5. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha rendszertelenül jön meg, azt ajánlom, írass fel az orvossal fogamzásgátló tablettát. Nem csak a védekezésben van szerepe. Egy ismerősömnek is felírták a rendszertelen menstruációja miatt, de barátja nem volt, tehát senkivel sem volt együtt. Nekem is ez volt a bajom, én most is azt szedek (bár én a védekezés miatt kezdtem el, viszont órára pontosan tudom, mikor fog megjönni legközelebb). L/17
2012. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindkettőtök válaszát köszönöm!

Már írtak 1x föl tablettát,csak akkor nem vettem rá magam,hogy szedjem.Lehet,hogy tényleg az lesz a megoldás. :)

2012. júl. 5. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem beállítja a ciklust, hanem leállítja!!!! Egy mesterséges ciklust hozz létre, azért 28 nap, mert 21 tabletta, 7 nap szünet, Ha 31 napig szednéd, akkor 31 nap 7 nap szünet lenne, ennyi.
2012. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, a fogamzásgátló lényege az, hogy gátolja a fogamzóképességet :) Tehát leállítja a petesejt termelődést! Ha pedig nincs petesejt, tényleges menstruáció sincs. Csupán a tabiban lévő hormonok generálnak egy műmenstruációt, de az nem olyan mint a rendes!
2012. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az orvos azt mondta, nem csak fogamzásgátlásra írja fel. Mint írtam, az ismerősömnek nem volt se barátja, se senkije, mégis felírták neki (:
2012. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jahm, mert jön belőle a pénz minden adag után... az orvos ott tojja le az egészet, hogy leállítja a csaj peteérését
2012. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!