Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ez normális?

Mit csináljak, ez normális?

Figyelt kérdés

Felraktam életemben először egy tampont de nem kényelmes sőt fájó érzés...mintha nem is felfelé hanem oldalra ment volna (bal oldalra) eltud menni bal oldalra van valami magyarázat?

Mit csináljak..segítsetek de gyorsan pls.


2012. júl. 5. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Nem tudtad rendesen feltenni. Ezt vedd ki, és utána egy félórával próbálj egy másikat. Azért ne rögtön, mert akkor még száraz a hüvelyfal, hagyd, hogy újranedvesedjen. Utána lazulj el, és nagyon lassan kezd feltenni, kicsit hátrafele nyomva és minél mélyebbre. akkor fáj, ha nem sikerül elég mélyre rakni. Na képzeld, én csak szülés után tudtam tampont használni, addig nem is, annyira nem ment a dolog.
2012. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
fiú vagyok, így nem nagyon tudok jó tanácsot adni, csak az alapján amit barátnőimtől láttam, nem túl nagy méretet vettél?
2012. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Előbb az ujjaddal kellett volna felnyúlnod a puncidba, és úgy kitapasztalni, hogy merre tudod a tampont dugni.
2012. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lényeg,hogy lazulj el,ha kicsit fáj miközben felhelyezed,az annyira nem baj,mert mikor megfelelően fent lesz,ez elmúlik.

Van egy módszer:amikor felhelyezted,állj fel,és hajolj előre a,a mutatóujjaddal érintsd meg a talajt.Ha érzed,hogy van valami benned,tehát érzed a tampont,akkor feljebb kell helyezni.

(Első alkalommal mini tampon javasolt!)

2012. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!